Služby

Zbavte se velkého stromu rychle, bez starostí a bez těžké techniky!


Kácení i prořezávání stromů, ale také frézování pařezů nebo jiné práce nejsou vůbec jednoduché a ve většině případů si na ně musíte pozvat odborníka. RIKAST je společností, která se za vás o všechno postará, včetně úklidu, výkupu dřeva i výškových prací. Kácení stromu musí být vždy bezpečné a bohužel většina firem na tuto činnost používá těžkou techniku, která vám úplně zničí zahradu nebo dvůr. Zde je situace zcela jiná a můžete se spolehnout, že vaše zahrada bude vypadat jen lépe.

dřevorubec

Bezpečnost na prvním místě

Do této aktivity byste se rozhodně neměli pouštět sami. Nejen, že můžete ublížit sobě, ale také sousedům, svému nebo okolním domům. RIKAST má v této oblasti více jak 12 let zkušeností a nabízejí vám realizaci zakázky prostřednictvím stromolezecké techniky, což je tradiční metoda užívaná pro likvidaci nemocných nebo překážejících stromů.

Práce od A do Z

Obrovskou výhodou je, že se nemusíte vůbec o nic starat. Odborníci přijedou, vše si připraví, pokácí, vyfrézují pařezy (až do hloubky 20 cm), odkoupí od vás vytěžené dřevo, uklidí po sobě a odjedou. Nemusíte se díky tomu vůbec o nic starat, ani se strachovat o zničení toho, co je vám drahé. Kromě toho si je můžete zavolat také na výškové práce (opravy a montáže okapů, čištění a nátěry, odstraňování sněhu ze střech apod.).

kácení stromu

Ekologický přístup k práci

Zbavit se přírodního dědictví, které vám roste na zahradě již desítky let, není často jednoduché. V mnoha případech je to ovšem nutné. Skvělou zprávou je, že tito specialisté používají ekologicky nezávadné prostředky, které jsou šetrné k přírodě. Nepoužívají žádné nebezpečné a toxické látky, které by mohly uškodit přírodě, ani vaší zahradě. Máte-li starost o nezávadnost a bezpečnost jejich činnosti, nemusíte se ničeho obávat. Jen je kontaktujte, sdělte jim své přání a hoďte si nohy nahoru.