Služby

Skutečnost o ubytování na svatbách v Telči


Dovolte nám, abychom se s vámi zabývali v průběhu celého postupu plánování svatby – od spolupráce s vámi na tvorbě personalizovaného menu, přes vytvoření bloku míst pro přátele až po zdobení stolů.

Ubytování jsou ideální pro víkendové pobyty a pobyty ihned po příjezdu, a pokud hledáte dostupné prázdninové, bezbariérové ubytování, které nabízí přátelský poskytovatel a oceněnou ziskovou snídani, nehledejte nic jiného.

svatby

Podstatná část Telče se na tuto zimní sezónu uzavírá – to se týká atrakcí, hotelů a míst, kde se můžete najíst – Oslavy se pomalu a postupně začínají znovu objevovat v březnu a do října se opět zklidňují.

Od svatebního ubytovaní, pro starší lidi až po bezbariérové ubytování, které jsou zcela vyvinuty s ohledem na zákazníky na invalidním vozíku – pro každého máme něco!

ubytování

Naše ubytování pečlivě dbají na potřeby zdravotně postižených návštěvníků, kteří mají k dispozici rovné koupelny, koupelny přizpůsobené pro vozíčkáře, profilované postele, zvedáky a další pomůcky pro mobilitu, abyste mohli zůstat v pohodlí.