Služby

Software pro správu dodávek


Internet nabízí doslova neomezené možnosti v mnoha směrech. Jednou z nich je také webový doručovací systém pro kurýrní služby. Tento univerzální nástroj je ideálním pomocníkem pro všechny společnosti, které se zabývají doručováním do domu a chtějí si svou práci co nejvíce zpřehlednit a zefektivnit.

  • o Doručovací software Deliveo delivery se stále vyvíjí a nabízí tak svým zákazníkům stálý posun vpřed.
  • o Jeho vývoj totiž probíhá právě na základě požadavků a připomínek klientů.

macbook

Jak tento kurýrní software funguje? Nové objednávky lze kurýrům přidělit dvěma způsoby.

  1. a) Ručně, kdy si dispečer zobrazí aktuální polohu kurýrů a v souvislosti s tím si vyhledá zeměpisnou polohu adres na mapě. Poté může přidělovat kurýrům úkoly pomocí funkce drag & drop.
  2. b) Automatické přidělování probíhá na základě předem určených pravidel. Což znamená podle odesílatele, příjemce a dalších parametrů.

Další výhodou software pro správu kurýrů je také možnost nastavení různých měn pro případ dobírky. Kurýrní systém také nabízí možnost nastavení některého z deseti jazyků.

programovani

Úspora času i financí

Další vítanou předností je také hromadná přeprava balíků mezi jednotlivými místy a kurýry. Ušetří se tak čas i náklady na dopravu. Mnoho dopravců má problém s duplicitními transfery nebo zapomenutými zásilkami. Software pro správu doručování tento nežádoucí efekt odbourává tím, že je možné přesné sledování retransferů.

  • – Díky software pro správu dodávek dochází také ke snížení zátěže zákaznického servisu.
  • – A to až o jednu čtvrtinu tím, že je vašim zákazníkům umožněno na jednom místě sledovat jejich zásilky, přidávat nové, tisknout štítky, a dokonce spravovat vlastní sklad.

Celý systém pracuje v aplikaci Android app. Tato aplikace umožní webový přístup optimalizovaný pro mobilní zařízení. Využijte naplno možnosti tohoto systému a efektivně se připojte k internetovým obchodům, dalším kurýrním systémům anebo si můžete vytvořit vlastní doplněk podle svých potřeb.