Zboží

Casas de Hualdo potěší každého muže, který je fanouškem kuchyně


Výborná chuť i vůně, ale také elegantní etiketa. Je stáčený do malých lahviček, které budou ozdobou každé domácnosti. O čem je řeč? Tématem dne se stává olivový olej, jenž poslouží i jako zajímavý tip na vánoční pozornost pro vaše blízké. Krásně voní, stačí jen pár kapek na lžičce. Nebo několik plných lžic do španělské rajčatové polévky, na gril k rybímu či telecímu masu, záleží vlastně jen na chuťových preferencích. I když držíte dietu, nemusíte se nijak stresovat. Olivový tuk je zdravý a v rozumném množství ani dietní plány nijak nenaruší, spíš naopak!

Darky 16

Prezent, na nějž určitě nikdo nezapomene

Chtěli byste, aby Vánoce tentokrát proběhly ještě veseleji. Vánoční dárek si proto musíte vybírat už v předstihu, váš manžel, syn nebo synovec a tchán si zaslouží něco skutečně speciálního. Pokud milují vaši blízcí Španělsko, máte hned jeden nápad k dobru. Rodinná farma, kde rostou olivy, se vám ráda představí. Její jméno zní Casas de Hualdo, má za sebou tradici už několika dlouhých generací a je jen na vás, jestli dáte přednost jemnému nebo výraznějšímu, případně i pikantnímu olivovému tajemství. Telecí, rybí, ale i vepřové maso, těstovinový salát, houbové polévky, jen si nechejte chutnat! Byla by velká škoda odmítat krásy přírody, které si můžete udělat doslova za pár minut pro svou slavnostní tabuli.

Darky 17

Vybírejte pečlivě, ještě je čas! Ale čím dříve budete mít doma dárky pro muže, tím spíš je můžete zabalit a přemýšlet o dalších tématech, co vás o nejkrásnějších svátcích v roce čekají. Někdy to jsou i povinnosti, které bychom si raději odpustili, ale vyžádají si určitý čas. Kdo bude moudrý a nakoupí dárky v dostatečném předstihu, dopřeje si pak klid a odpočinek místo hektických chvilek plných stresu. Podívejte se na olivum.cz, kde je skryto tajemství jedné krásné středomořské plodiny. Extra panenský olivový olej si totiž s vašimi chuťovými buňkami pohraje s přímo neskrývanou rozkoší!