Zboží

Výtahy

Pokrok se nezastaví a jde neustále dopředu. A to platí i v oblasti jakou jsou výtahy. Ať už jde o výtahy nákladní, osobní, invalidní, evakuační nebo plošiny, vždy musí splňovat bezpečnostní normy a požadavky. Jedině tak bude zajištěn jejich hladký a bezproblémový chod. V tomto ohledu je dobré mít se na koho obrátit.

výtahy

Firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi
Svěřte montáž nebo servis výtahu zkušené firmě s tradicí a bohatými zkušenostmi, která je na trhu po mnoho let. Kromě poskytování komplexních služeb jako je montáž osobních a nákladních výtahů se zabýváme i jejich servisem, údržbou, seřízením, promazáním potřebných částí, modernizací a revizními kontrolami.

Údržba a seřízení výtahů
O každé strojní zařízení, a to i o výtahy, se musíte řádně starat a poskytnout jim potřebnou péči. Jsou vystavovány každodenní zátěži, ať už osobami nebo nákladem. Myslete na pravidelné revizní kontroly, které jsou velmi důležité pro hladký chod bez jakýchkoliv zádrhelů. A o to my se postaráme. Stačí nás jen kontaktovat a my provedeme důkladnou kontrolu všech částí výtahu včetně promazání, čištění a seřízení. Díky tomu tak prodloužíte životnost výtahu nebo nákladní plošiny.

dva výtahy

Prémiový design a kvalitní zpracování
U námi dodávaných výtahů se kromě splnění potřebných norem můžete spolehnout také na prémiový design a kvalitní zpracování. Použité moderní prvky tak skvěle doplní jakýkoliv interiér, ať už jde o rodinný dům, mateřskou školku, restauraci nebo nemocnici. Výtahové klece, kostry a kabiny výtahů mají celopozinkovaný profil a zároveň jsou také opatřeny vysoce odolnými nástřiky.

Svěřte servis výtahů do těch správných rukou
Spolehněte se na kvalitní servis a revizní kontroly osobních i nákladních výtahů a plošin. Jedině tak jim můžete zajistit hladký a plynulý chod bez jakýchkoliv potíží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup