Na cestách bezpečně a komfortně


V současné době se v běžné rodině vyskytuje i více dopravních prostředků a v podstatě ani není se čemu divit. Veřejná doprava v určitých oblastech prořídla a skutečně ji nahradily tyto dopravní prostředky. Avšak na druhou stranu se musí nechat, že je to jisté pohodlí. Automobil vás doveze, kam jen budete potřebovat a klidně když ho vybavíte dalšími doplňky, tak vám bude dělat věrnou společnost na výletech či dovolené. A Filson store může o tom vyprávět. Vlastně, proč si rovnou u něho neudělat návštěvu. Nebojte, nebudete muset do Prahy nebo snad Brna, posaďte se pohodlně na židli nebo do křesla a nechte se pokochat virtuální prohlídkou přímo z vašeho domova.

nosic-na-tazne-zarizeni-na-2-kola-elektrokola-twinny-load-ebase-sklopny

Bohatá nabídka, která nezklame

Pokud se budete pozorně dívat, tak zde seženete absolutně vše, co je důležité pro provoz na komunikacích. Samozřejmě i něco navíc. V podstatě nějaký automobilový doplněk, který bude slušet značce a barvě vozidla, tak se vždycky nalezne. Také se můžete spolehnout na praktické doplňky, které využijete při svých výletech. V létě to budou rozhodně vhodné nosiče na kolo, které umožní naložit kola a v podstatě pak dělat výšlapy z různých míst. A že je jich v naší republice dostatek. A abyste v zimě nezaháleli, tak si můžete pořídit střešní boxy podle vlastního výběru a tam třeba uschovat lyže a další zimní doplňky na správnou zimní zábavu.

stresni-box-autobox-rakev-na-auto-g3-arjes-320-objem-240l-pravostranne-otevirani-cerna-metaliza

Nosiče na kola

Zde se nabízí poměrně velká nabídka, ale předně se musíte rozhodnout, co vám bude nejvíce vyhovovat.

  • Na tažné zařízení – jedná se o nejběžnější typ nosičů, který můžete vidět na silnicích. Mají svoje jisté výhody a to je skvělá aerodynamika, která umožní i menší spotřebu pohonných hmot. Je i snadná manipulace s nakládkou a vyložením kol. Na výběr jsou různé velikosti a naložit tak lze až 4 jízdní kola.
  • Nosiče kol na střechu – ani zde nabídka nezklame a zajisté potěší cenová relace.
  • Na zadní dveře – tyto nosiče na kolo jsou velmi oblíbené v tom, že nebrání cestujícím kdykoliv otevřít zadní dveře a kola se převáží zcela bezpečně. Ani není nutností velká investice. Praktické nosiče na kolo si tak lze pořídit zejména na SUV nebo na automobil s variantou kombi.

Nemůžete se rozhodnout? Neváhejte se poradit s odborníky, protože investice do nosičů na kolo a rovněž střešních boxů se vždy vyplatí.