Služby

Usnadněte přístup do každých prostor

Někdy vyjít i menší schody může být nadlidský úkol. I když se potřebujete dostat jen do prvního patra, může se stát, že to bude pro Vás problém. Nejen vozíčkáři musí překonávat tyto na první pohled snadné překážky, ale také třeba maminky s kočárky a starší lidé, kterým už takový výstup dělá problém. Právě proto by pro všechny tato místa mohla být řešením schodišťová plošina.

Šikmá schodišťová plošina může být skvělým řešením jak pro komerční prostory, tak také pro bytové domy. Díky tomuto pomocníkovi můžete zpřístupnit úřady, lékaře, kanceláře, ale jak již bylo řečeno i obytné domy. Jde o jedinečné a velmi příznivé řešení pro všechny, kteří musí tyto překážky překonávat dnes a denně. A my Vám v tomto oboru můžeme pomoci a vyjít vstříc.

Naše společnost Vám pomůže navrhnout bezbariérové řešení určené přímo pro Váš interiér či exteriér. Šikmé schodišťové plošiny jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a pohodlně dopravili každého do potřebného patra. Fungují díky elektrickému pohonu a velmi snadno se obsluhují a ovládají. V naší nabídce pro Vás máme připraveno hned několik různých modelů a provedení, které přizpůsobíme Vašim prostorám a které lze využít jak venku tak vevnitř.

Samozřejmě, že pro zpřístupnění Vašich prostor můžete z naší nabídky využít i další produkty. Nemáme pro vás připraveny pouze schodišťové plošiny, ale také sedačky, stropní zvedací systémy či nájezdové rampy v různých podobách a modelech. Všechny naše produkty splňují potřebné požadavky, jsou bezpečné a velmi pevné a odolné. Zajišťujeme nejen jejich prodej, ale také samozřejmě montáž a instalaci a také následný servis. Na nás se můžete spolehnout. Dokážeme zpřístupnit každý prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup