Služby

Genetické vyšetření prospěje nejenom plodu

Mysleli jste si, že nehrozí žádné nebezpečí vašemu očekávanému dítěti, ale dočetli jste se, že genetika umí být někdy velmi nelítostivá? Ačkoliv si jste jisti, že ve vaší rodině nejsou žádné známé vady, měli byste kontaktovat speciality, kteří zjistí, co je na tom pravdy. Tato pracoviště zabývající se genetikou Olomouc vám mohou přesně říci, zdali je možné očekávat nějakou vrozenou vadu nebo zdali bude vaše dítě stoprocentně v pořádku.

spirála

Jak je možné zjistit možné vrozené vady?

Genetickou konzultací – na základě vámi podaných informací se zjistí, zdali existuje zvýšené riziko vrozené vady dítěte
Ultrazvukovým vyšetřením – při podezření nebo při běžné kontrole ultrazvukem může být zjištěný problém, na jehož základě se určuje další postup
Invazivní vyšetření – Pokud dvě výše zmíněné metody nevyloučí riziko vrozené vady, přistupuje na řadu invazivní vyšetření, které určí, zdali je plod v pořádku nebo nikoliv

Jak můžete vidět, existuje mnoho způsobů, jak zjistit stav vašeho plodu. Vždy je proto dobré respektovat doporučení vašeho lékaře, který vám zcela jistě doporučují kontaktovat odborníky na genetiku. Právě na specializovaných pracovištích můžete najít veškerou pomoc při těchto, často velmi nepříjemných, problémech.

gen

Zapomeňte na rizika a nevědomost

Nejhorší je, když tohle vyšetření nechcete absolvovat například z důvodu obavy nebo stresu. Opravdu chcete riskovat, že vaše ratolest bude jakýmkoli způsobem oslabené a odlišné oproti ostatním zdravým dětem? Vždy je lepší myslet na zdraví dítěte než na svůj osobní pocit. Proto neváhejte a udělejte všechno pro to, abyste měli jistotu. Specializovaná pracoviště jsou tu pro vás, a proto je neváhejte navštívit, jistě to uklidní nejenom vás, jakožto rodiče, ale také třeba vaše rodiče či další osoby, kterým na vašem nastávajícím miminku záleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup