Služby

Parkování u letiště

V případě, že se chystáte odletět na dovolenou nebo služební cestu a dopravujete se na letiště vlastním vozem, budete stát před otázkou, kde vaše vozidlo bezpečně zaparkovat tak, abyste ho tam po vašem příletu našli ve stejném stavu a mohli se v něm opět navrátit domů. Řešení se nabízí v podobě parkování u letiště.

parkování u letiště

Jistota parkovacího místa

Doba dovolených příliš nenahrává osobní dopravě. Zaparkovat někde bývá častokrát problém číslo jedna. A rozhodnout se jet na letiště vlastním autem? Jenže kde ho pak zaparkovat. To je častá otázka všech řidičů dopravujících se k letišti po vlastní ose. Věděli jste ale, že si můžete ušetřit spoustu nervů a starostí? Proč riskovat hledání vhodného parkovacího místa na poslední chvíli a třeba kvůli tomu dokonce i zmeškat let, když ho můžete mít jisté. Stačí si ho jen dopředu rezervovat a už vám ho nikdo nevezme. Vy tak můžete v klidu dorazit na letiště přímo na čas bez obav z toho, že nebudete mít kde nechat váš vůz po dobu nepřítomnosti.

Doprava od parkoviště na letiště rychle a pohodlně

Placené parkoviště Parklot je v dosahu letiště. Vy ovšem nemusíte řešit případnou dopravu od vašeho zaparkovaného vozu k odletové hale a po vašem návratu zase zpět. Doprava od parkoviště na letiště a zpět je zajištěna pohodlnými a klimatizovanými autobusy, takže i v tomto případě to máte bez starostí. Nemusíte se nikde trmácet s vašimi zavazadly.

Rychlá a jednoduchá rezervace

V případě rezervování parkování u letiště stačí jen využít jednoduchý a uživatelský příjemný internetový formulář. Díky němu během chviličky vyplníte všechny potřebné údaje a zadáte si datum a čas vašeho příjezdu na parkoviště. Stačí jen provést rezervaci s dostatečným časovým předstihem a svoje parkovací stání máte jisté.

značka parkoviště

Výhodné ceny

Kromě jistoty pracovního místa v dosahu letiště a jeho bezpečného zaparkování po dobu vaší dovolené nebo služební cesty navíc oceníte i garanci nejnižších cen. Levněji zkrátka jinde nezaparkujete, a ještě navíc na takovém místě, kde by bylo o váš vůz perfektně postaráno. Výhodné ceny za parkování u letiště jsou tak opravdu velkým plusem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup