Zboží

Vybavení sociálního zázemí na pracovišti


bílé skříňky, zámečky, klíček

Všichni moc dobře víme, že se v zaměstnání cítíme mnohem lépe, když jeho prostředí působí esteticky a kulturně. Asi by nikoho moc nebavilo chodit do zaměstnání, kde se nedbá na základní hygienické potřeby a vkusné vybavení. Zaměstnavatelé by se měli snažit o to, aby vytvořili pro své zaměstnance takové zázemí, kde by si mohli během pauzy odpočinout, nabrat síly a taky, kde měli možnost bezpečně uložit své osobní věci a oděvy. Ne každý se nutně potřebuje v zaměstnání převléknout do pracovního oděvu. Je ale spousta povolání, která vyžadují pracovní oděv z bezpečnostních důvodů. Taky by se asi nikomu nelíbilo cestovat dopravním prostředkem v oděvu zatřísněného olejem nebo jinou kapalinou. Pro odkládání svršků je zapotřebí vybavit sociální zázemí kvalitními boxy a skříněmi.

Bezpečné uložení oděvů

Za ztrátu jakéhokoli oděvu na pracovišti si odpovídá zaměstnanec, ale zaměstnavatel by měl zajistit každému pracovníkovi možnost bezpečného uložení osobních věcí. Týká se to hlavně takových společností, kde se každý zaměstnanec musí převléknout do pracovního oděvu. Ať už se jedná o výrobní společnost nebo supermarket, zaměstnanci musí mít takové úložiště pro své osobní věci, které jim zaručí, že je nikdo neodcizí. Problém bývá většinou ve financích a zaměstnavatelé velmi často tuto základní otázku přecházejí velmi ledabyle. Přitom je na dnešním trhu velká nabídka šatních skříní, které jsou vyráběny do takových prostorů, kde je obrovský pohyb lidí. Jejich kvalita je úměrná ceně a je z čeho vybírat.

žlutobílé skříňky, zámečky

Kvalita za příznivou cenu

Vybavení šaten na pracovištích v mnoha případech neodpovídá požadavkům na estetiku, hygienu ani bezpečnost. Přitom má každý zaměstnavatel možnost velkého výběru úložných prostor. Jednou z variant jsou šatní skříně plechové, kde si každý zaměstnanec může své svršky odložit bezpečně a hygienicky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup