Zboží

Typická cínová garáž nebo garáž s imitací dřeva?


Jakýkoliv přístřešek či ta nejjednodušší garáž je vždy lepší, než nechat automobil jen tak volně stát. Každý déšť, nebo v zimě sníh, totiž v určité míře poškozuje vozidlo. Je zkrátka lepší nechat vůz pod střechou, ideální je pak klasická garáž. Ne každý si však může dovolit mít klasickou velkou zděnou garáž. Lidé se mnohdy rozhodují pro různé typy plechových garáží. Tyto garáže mají nemálo výhod, přičemž tou největší je zejména nízká pořizovací cena. Málokdo však ví, že existují také plechové garáže s imitací dřeva. Taková volba nejenom, že je cenově dostupná, ale přesvědčit dokáže i svým vzhledem. Oproti poněkud nudné ryze plechové garáži je dřevo atraktivnější, byť se jedná pouze o jeho imitaci.

podzemnigaraz

Jaké výhody je možné od plechových garáží očekávat?

  • Velmi příznivá pořizovací cena oproti zděným garážím
  • K realizaci této garáže není třeba vyřizovat jakékoliv povolení
  • V případě potřeby je možné s garáží hýbat, například z důvodu přesunu na jiné místo
  • I přes nízkou cenu relativně dlouhá životnost, která je dána pozinkováním plechů
  • Je možné vybírat z garáží na míru nebo typových variant

Výhodou garáží na míru je zkrátka to, že si je můžete nechat zpracovat do nejmenších detailů. Zvolit můžete nejenom rozměry, typ střechy, počet a typ dveří, ale samozřejmě také variantu garážových vrat. Kromě toho jsou k mání jak zcela jednoduché plechové garáže, tak pokročilejší modely s lepší tepelnou izolací či třeba se střešními okny.

standartnigaraz

Novinkou pro někoho mohou být již zmíněné plechové garáže s imitací dřeva. Ačkoliv jde stále o plech, jeho povrchové zpracování dává vyniknout krásným dřevěným motivům, například elegantnímu ořechu. Taková garáž následně vypadá nejenom bytelněji, ale působí také celkově kvalitnějším a dražším dojmem. I přesto, že pořizovací cena oproti klasickým zinkovým plechovým garážím je dvojnásobná, stále jde o skvělé částky za objekt, do kterého lze ukrýt nejenom automobil, ale také zahradní techniku či je možné vytvořit takový malý sklad. To vše přitom se zárukou určitého zabezpečení, které bude o mnoho lepší než nechat všechno pod širým nebem.