Zboží

Ozdobte mužné zápěstí opravdovým strojem času


Muži víceméně o sebe nedbají. Alespoň ne ti, které máte doma. Možná už mají své jisté, ale možná je nikdy starost o sebe nezajímala. Od toho nakonec mají Vás, milé ženy.
Na Vás je, abyste svého chotě nebo přítele oblékala a živila tak, aby stále ještě vypadal k světu. Kdykoliv se blíží nějaké významné výročí Vašeho manžela, nebo přítele, máte asi dost starostí, co pořád vymýšlet za dárky.

Co kdybyste pro významné narozeniny vymyslela něco originálnějšího, než je košile, ponožky, nebo kapesníky? Každého muže určitě osloví casio edifice!

Co to je?

Casio edifice jsou totiž fantastické pánské hodinky, které muže činí opravdovým mužem. A to hned z několika pohledů:

· vypadají fantasticky mužně,
· mají v sobě chronograf,
· muž se v nich může vykoupat, nebo si zaplavat, a přesto je nezničí.

To je až dost na to, aby si je oblíbil každý muž. Dokonce i ten, který o sebe příliš nedbá.
Jakmile si je připne na ruku, sám pocítí zvýšené sebevědomí, protože takové hodinky řady casio edifice nikdy nevlastnil!
· A jeho zápěstí se stane ozdobou ke každému oblečení,
· do každého počasí,
· a hlavně se nemusí hlídat, když se večer půjde osprchovat, aby je nejprve sundal.

Však ty naše muže známe, jak neradi něco musí! A on se nebude muset hlídat!
Víte, jakou bude mít radost, až si rozbalí svůj dárek? Nebude tam košile, nebo kapesníky. Bude tam něco fantastického! Pánské hodinky nedostává každý den!
Hodinky patří mezi ty dárky, které vyzařují praktičnost.
A praktičnost vyžaduje každý muž. Svým netradičním dárkem sklidíte obrovský vděk a uvidíte rozzářené oči, jako u malého dítěte. Ale dítě to nebude, bude to Váš jinak normální chlap.

Možná by se hodilo, abyste svému manželovi nebo příteli přibalili ještě košili s krátkým rukávem. Víte, proč? No přece proto, aby jeho nové hodinky casio edifice vynikly! Přece si je nepřikryje dlouhým rukávem staré košile!