Zboží

Lišty pro každého


Pokud se někdo věnuje stavebnictví, potřebuje k tomu logicky nemalé množství patřičných materiálů. Žádná budova se nepostaví jen tak z ničeho, na každou je zapotřebí všechno to, co už vesměs známe, protože každý z nás někde žije a je tím tedy obklopen.

podlahová lišta

Rozhodně se pak při takové stavbě nevystačí jenom s cihlami či panely, maltou a omítkou. Z těch se dá vytvořit jenom hrubá stavba, v níž by se nebydlelo nikterak valně. Poté, co taková budova stojí, musí být i lecčím dovybavena. A k takovým dokončovacím pracím se využívají kromě všeho jiného i profily a lišty, bez nichž by nebylo možné realizaci staveb, interiérů, podlah, podlahových krytin, obkladů či dlažeb vůbec dokončit.
A kam se obracejí stavebníci ve chvílích, kdy potřebují třeba podlahové lišty? U koho se zajišťují velkoobchodní dodávky výrobků jako kobercové lišty? Kdo dodá budovatelům dejme tomu i takový nájezdový ukončovací profil?
Spolehlivým dodavatelem je tu, a to již od roku 2003, firma PROFIL Team s.r.o. Právě ta totiž poskytuje velkoobchodní dodávky profilů a lišt používaných k dokončování realizací.
Tento podnik dodává jen ty nejkvalitnější produkty, mající vysoké užitné vlastnosti a pocházející výhradně od renomovaných evropských výrobců, které nikoho nezklamou. Plus tu byla již před devíti lety zahájena i výroba vlastních profilů.

dřevěná podlaha

Odběratelům se tu nabízí ucelený sortiment, jenž je neustále rozšiřován, a to za doprovodu dalších služeb, jakými jsou dejme tomu okamžitá realizace objednávek či dodávky zboží do čtyřiadvaceti hodin, vlastní doprava využívaná k rozvozu urgentních zásilek, školicí a poradenská činnost a bezplatný pronájem prodejních stojanů. K zákazníkům se tu přistupuje individuálně, každému tu pomohou s řešením toho, co je mu zapotřebí, existuje celá síť prodejců, kteří napříč republikou nabízejí sortiment této firmy, jsou tu k dispozici i prodejní pomůcky a vzorkovníky.
A to všechno jenom proto, aby byli zákazníci spokojeni. A ti také spokojeni jsou. A pokud máte zájem, i vy budete.