Služby

Když se vám rozbije sklo


V silničním provozu i jinde je celá řada možností, jak přijít k úhoně. Problémy se tu nevyhýbají nikomu, a to ani těm nejopatrnějším, nejzdatnějším a nejzkušenějším řidičům, dodržujícím do puntíku všechny předpisy. Někdy se dostane majitel auta do potíží vlastní vinou, jindy ale klidně i kvůli chybě či prohřešku někoho jiného nebo kvůli jakékoliv jiné skutečnosti. A pokud pak dojde k nějaké té neblahé události, je nasnadě, že to někdy odnese vůz a někdy i jeho osazenstvo.

oprava čelního sklad

Pokud lze srovnávat, je svým způsobem dobře, pokud to v takové situaci odnese jenom vůz, zatímco se majitelům nic nestane. Ale ani takový případ není žádné terno. Protože škody, jež vzniknou, musí být odstraněny. A to chce najít odborníky, kteří nezbytné opravy pro takového majitele vozu provedou. Protože ne každý z našinců je schopen dát si to, k čemu došlo, do pořádku sám.
Nejednou doplatí na nějakou tu kolizi třeba i autosklo takového vozidla. A toto pak nelze poslepovat, to se musí zkrátka vyměnit.
A kdo takovou výměnu provede? Na koho se s tímto úkolem s důvěrou obrátit?
Pro firmu Praha – AUTOSKLO S.O.S. NON-STOP spol. s r.o. je taková výměna čelního skla hračkou a každodenním chlebem zároveň. Právě tady vymění člověku tento poškozený díl za nový, a to i expresně, třeba i do pouhých dvou hodin od přistavení vozu na provozovnu. A pokud toho snad zákazník není schopen, vyzvednou jeho vůz a zdarma ho do opravny odvezou i sami. A na výměnu se tu mohou spolehnout vlastníci téměř všech vozidel, pouze u těch atypických to kvůli nutnosti objednávky tohoto dílu může trvat až dva dny.

přední sklo

A skly to tady ještě ani zdaleka nekončí. Dokážou tu toho víc. Možná je tu třeba i oprava karoserie metodou PDR, tedy odstranění důlků v karosérii, způsobených třeba kroupami nebo čímkoliv jiným, bez nutnosti demontáže poškozeného dílu a lakování.
Což je pomoc, jež může přijít motoristovi leckdy víc než vhod. A je to pomoc, na niž je spolehnutí.