Služby

Svatební přípravy


Než ovšem nastane ten vytoužený den, kdy se nevěsta oblékne do slušivých šatů a ženich bude očekávat, jak se mu jeho vyvolená promění v hotovou princeznu, tak je před snoubenci ještě mnoho povinností. Je třeba zařídit všechno potřebné, aby svatební den proběhl bez problémů a vše bylo dokonale přichystané. Také je nesmírně důležité zvolit vhodné místo. V současné době není nikdo omezený prostorem či snad trvalým pobytem. Svatbu tak lze přichystat v rodinném prostředí, na zámku, v zahradě, dokonce ani lesní paseky nejsou překážkou, včetně různých kapliček. A rozhodně velmi krásnou svatbu lze prožít rovnou na statku a to třeba jen kousek od Prahy.

novomanželé

Svatba pěkně na míru

Ideální svatební den je takový, kdy se novomanželé nemusí o nic starat a vše je dostatečně zabezpečené. Pojďte se například podívat, jak by probíhala svatba na statku, který je obklopený nádhernou přírodou a také dává dostatek volného prostoru pro focení a zážitky, které jsou se svatbou spojeny. Nemluvě o svatebním obřadu, který bude probíhat u jezírka nebo v ovocném sadu.

  • Ihned na při první návštěvě si statek Nechánice zamilujete a to je pouhý začátek prohlídky svatebního místa, kde by se vše mohlo odehrát.
  • Majitelé mají bohaté zkušenosti s organizací svateb, tudíž není problém se plně oddat do jejich péče.
  • Pomohou se svatební koordinací a zajistí vše potřebné nejen pro nevěstu a ženicha, ale rovněž pro svatebčany.
  • Rozhodně nebude nouze o zábavu a to pro všechny věkové kategorie.
  • Ačkoliv svatba bude v přírodním prostředí, přece jenom nesmí chybět správná výzdoba a o tu se postará zkušená floristka.
  • Kapela bude hrát oblíbené písničky a tak i střevíčky se budou pohybovat v rytmu bouřlivých tónů.
  • Děti i dospělí nakonec ocení přizvaného animátora.
  • Co by byla svatba bez pořádné hostiny? Nebojte, čeká vás naprosto skvělý a bohatý catering.

hostina
Nebudou chybět ani romantická místa na správné svatební fotografie či projížďka na koních. Kdo se příliš brzy unaví, tak si může udělat zázemí v podkrovních pokojích. Zkrátka svatba na statku, jak má být, se vším dostupným na jednom místě, na kterou budete dlouho vzpomínat.