Služby

Footjob, aneb oblíbená erotická technika – co je tak vzrušujícího na masáži chodidly?

Zatímco mnoho z nás se za svá chodidla stydí, velké spoustě lidí připadají vzrušující. Dokonce natolik, že je aktivně zapojují do svých erotických hrátek. Může jít o lehkou masáž se zapojením prstů na nohou nebo cílené dráždění intimních partií – fantazii se zkrátka meze nekladou.

Obrázek1

Každý máme nějaké erotické představy a záleží jen na nás, zda se je rozhodneme zrealizovat či nikoliv. Oproti jiným fantaziím, jako je sex se stejným pohlavím nebo s více osobami najednou, mají hrátky s chodidly výhodu v tom, že jsou neškodné a dají se uskutečnit velmi snadno.
Dnes už není tabu otevřít se partnerovi či partnerce se svými erotickými představami a choutkami. A pokud stálou partnerku nemáte, můžete si tuto rozkoš dopřát v některém z Pražských erotických masážních salónů, které jí poskytují jako doplňkovou službu k erotické masáží.
Teď už ale k věci – v čem vlastně spočívá kouzlo techniky footjob a podobného zapojení chodidel při erotických hrátkách?

Žádné erotické standardy neexistují

Slabost pro chodidla se běžně označuje jako foot fetiš, a pokud ji máte, pravděpodobně vás spolehlivě dostane do kolen pomyšlení na prsty na nohou, chodidla či kotníky.
Nicméně, stejně jako většina erotických preferencí, ani pro foot fetiš neexistují žádné standardy – co jednoho člověka vzrušuje, může být pro jiného kompletně mimo. Někdo miluje pohled na upravené nohy ve vysokých podpatcích, jiný zažívá slast, když se dostane do kontaktu s odorem chodidel, a to i tím obecně nepříjemným.

Obrázek2

Studií zaměřených na tento typ fetiše je zatím pomálu. Určitý vědecký pohled na věc však existuje. V roce 2007 proběhla studie, která zkoumala nejčastější „úchylky“ v rámci 5 000 účastníků. Ukázalo se, že sexuální slabost pro chodidla patřila mezi ty nejčastější.
Průzkum společnosti Lelo, která se zabývá výrobou a prodejem sexuálních pomůcek, dokonce ukázal, že v rámci nejvíce vzrušujících tělesných partií chodidla překonala ruce, vlasy, a dokonce i poprsí.

Erotogenní zóny, kde byste je nečekali

S lidským tělem se pojí řada předsudků a spousta z nás má tendenci některé části považovat za sexuální, zatímco jiné ne. Právě z toho důvodu o svém foot fetiši mnoho z nás ani nemluví a považuje ho za nevhodný – což ho na druhou stranu často dělá ještě více vzrušujícím.

Jedno je ale jisté – nelze jednoznačně říct, co je sexy a co ne.

Pozice, při kterých se pozornost upíná právě na chodidla, bývají často součástí BDSM aktivit a různých erotických scénářů. Laskání něčích nohou dostává člověka do silně submisivní a skoro až ponižující pozice, což může postelové hrátky dost okořenit – a to pro oba.
Celé naše tělo je navíc provázané sítí nervů, díky kterým jsme schopni vnímat dotek druhého člověka. Stimulace různých tělesných partií nám proto dokáže přinést příjemné a dokonce až orgasmické pocity – a nesejde na tom, zda jde o krk, bradavky či chodidla.

Obrázek3

O to zajímavější může být, když se nás někdo jiný dotýká částmi těla, které nejsou úplně standardní. V tom kromě samotného foot jobu spočívá například Nuru masáž, prováděná „tělo na tělo“.

Přes footjob až na vrchol

Základní podstatou footjobu je to, že vás při něm dívka dráždí pouze svými krásnými nožkami, a to i na místech, kde byste to možná ani nečekali. Sami si můžete vybrat, zda její nohy budou holé, oblečené v silonkách nebo obuté v sexy botách na vysokém podpatku, které masáži dodají zcela odlišnou atmosféru.

Obrázek4

Výběr konkrétních preferencí je pouze na vás a má naprosto jasný cíl – vaše extatické vyvrcholení.

Láká vás tato představa?

Nemáte-li pro své fantazie vhodný protějšek a bydlíte či občas jezdíte do Prahy, doporučujeme zde navštívit podnik Erotické masáže INFINITY. Při rezervaci vybrané dívky poté stačí sdělit, že chcetefootjob jako extra službu k vybrané masáži. Více se dozvíte také na webu salonu v příslušené sekci Footjob – erotická masáž pomocí nohou


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup