Finance

Půjčka pro OSVČ může být k dispozici ještě dnes


Potřebujete malou finanční injekci pro své podnikání? Nemusíte chodit do banky, není nutné, abyste zvedali telefon. Cesta je ještě jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Stačí totiž, když se obrátíte na prověřený nebankovní úvěr. Stačí jen několik základních osobních údajů, ověření identity žadatele a pak ještě doklad o podnikání. Jednoduše, IČO v tomto ohledu stačí! Žádný ze zájemců o tento úvěr nebude čekat dlouho. Řešení je tedy velmi blízko, záleží jen na dvou atributech. Kolik si potřebujete půjčit a na jak dlouho? Přesně tato otázka je na prvním místě, stačí ji jednoduše vyřešit.

peníze

Vyberte si částku podle svého

Jaké parametry má klasická půjčka pro OSVČ? Můžete se na ni obrátit vždy, když jsou před vámi nějaké výdaje, s nimiž jste nemohli dopředu počítat. Důvodem ale může být i reklama nebo investice do provozu, nový software a další věci. Účel není rozhodující, nebude se proto zpětně ověřovat. Není nutné, abyste měli ručitele, mimo hru je také registrační poplatek, který by jen zdržoval od hledání dalších zakázek. Dílna nebo kancelář, to také není důležitá otázka.

  • 5 tisíc korun je minimum. Půjčte si proto na mobil, tablet nebo jakoukoliv jinou elektroniku!
  • 30 tisíc korun je maximální částka. Vyberte si podle svého, bude to naprosto jednoduché.
  • Splatnost má různé varianty. Zvolte si některou z nich, mantinely jsou nastaveny na 7 a 30 dní.

dohoda

Jednoduché parametry jako výhoda

Minimum podmínek a také velmi snadná odpověď na každou výdajovou položku ve vašem osobním rozpočtu. Podnikatelská půjčka je spojená s rychlostí a transparentním přístupem ke všem žadatelům. Nezáleží přitom, zda jde o nováčky nebo někoho, kdo už podniká dlouhé roky. Stačí jen základní osobní údaje, není třeba posílat k nahlédnutí nějaké opravdu důvěrné firemní dokumenty.