Finance

Individuální přístup změní vaši půjčku k lepšímu


Třeba i vám se stalo něco podobného – šli jste do banky pro půjčku a tam vaši žádost zamítli proto, že máte příliš nízké příjmy. Jste překvapení? Možná ano, protože doposud jste s vaším průměrným platem vycházeli bez potíží, dokonce jste z něj i nemálo ušetřili. Tak proč je vaše bonita příliš nízká? Třeba proto, že bankám chybí individuální přístup ke klientům. To v praxi znamená, že všechny žádosti posuzují stejně, bez ohledu na to, kdo o peníze žádá. Mnohé z vašich pravidelných příjmů vám neuznají, pokud podnikáte s daňovým paušálem, tak vám uznají třeba jen polovinu výdělku, a co je ještě horší, tak vám z takového již poníženého příjmu odečtou paušální výdaje. A to vás nakonec může položit na lopatky, protože rozdíl poníženého příjmu a navýšených výdajů je tak malý, že je zřejmé, že by vám takové peníze na splátky dluhu nestačily.

V takovém případě je jasné, že existuje jen jedno řešení, jak vaši žádost o půjčku změnit k lepšímu – a to je individuální přístup. Ovšem ten v žádné bance nenajdete, tím si můžete být jistí. Avšak najdete ho v nebankovní společnosti, a to je skvělá zpráva. Nebankovních společností se totiž není třeba obávat, mohou vám nabídnout stejně výhodné finanční produkty jako banky, a to za stejně vstřícných podmínek. Mnohdy dokonce i lepších.

ruka předává bankovky.jpg

To platí například o hypotéce bez dokládání příjmů http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/ anebo o hypotéce bez registru. Je pravda, že tyto druhy úvěrů mají o něco vyšší úročení než ostatní půjčky, na druhou stranu vám mohou nabídnout prospěšné bonusy, které vaši žádost o půjčku změní k lepšímu. Stačí trochu více vstřícný individuální přístup a hypotéka navržená na míru vašim možnostem a rázem je po problému. Uvidíte, že jakmile vaši bonitu někdo spočítá na základě reálných příjmů a výdajů, bude po problémech a půjčka bude vaše.