Služby

Prodej nákladních automobilů


Nákladní automobil je nepostradatelným doplňkem pro mnoho firem. Neobejdou se bez něho stavební společnosti a také pochopitelně firmy, které se zabývají dopravou. Prodej nákladních automobilů se týká nejen nových, ale také ojetých vozů.

  • Pořízením zánovního nákladního automobilu můžete ušetřit značné finanční prostředky.
  • Výhodou je široká nabídka celé řady značek.
    • Vybírat můžete například značky MAN, MERCEDES, IVECO, DAF, VOLVO, SCANIA či TATRA.

nákladní auto

Výběr můžete také podřídit požadovaným doplňkům. Nejčastěji jsou nákladní vozy nabízené s nosičem kontejnerů (s hydraulickým nakládacím jeřábem). Pro práci v lese je ideálním pomocníkem lesní speciál s hydraulickým nakládacím jeřábem.

Teleskopický nosič kontejnerů

Jedním z prvků, který se montuje na nákladní automobily, je teleskopický nosič kontejnerů. Jedná se o manipulační zařízení, které je určeno pro natahování, snímání a sklápění kontejnerů. Montáž lze provést na jakýkoliv typ podvozku nákladních vozů značky MAN, MERCEDES, DAF, IVECO, RENAULT, NISSAN, TATRA, AVIA, FUSO a jiné. Teleskopický nosič kontejnerů může být doplněn hydraulickou rukou.

  • Konstrukce je velice odolná a její životnost se počítá na 250 000 cyklů.
  • Pokud bychom počítali se sto cykly denně, pak konstrukce vydrží sedm let nepřetržitého provozu.

nákladní vozy

Nevyužitých vozů se snadno zbavíte

Prakticky každá společnost potřebuje čas od času obnovu vozového parku. Což znamená nejen pořízení nových automobilů, ale také odprodej nepotřebných nebo nevyužitých vozů. Výkup nákladních automobilů je velice snadný. Stačí do formuláře zadat několik základních údajů a pak už nic ve výkupu nebrání.

  • Tímto způsobem ušetříte mnoho času a v mnoha případech také nervů.
  • Od chvíle, kdy dojde k výkupu, zbavíte se zodpovědnosti za stav vozu a vše přebírá firma, která od vás vozidlo zakoupila.