Služby

Tvoje rande začíná na seznamce randino.cz


kolize

Už vás nebaví balit holky venku, chodit na rande na slepo, zkoušet to na facebooku a tamních seznamovacích skupinách? Seznamky jste už také prošli podle vás všechny? Pokud ano, ještě jedna stojí určitě za vyzkoušení. Ano, je to česká seznamka www.randino.cz.

Proč nějaká online seznamka?

Odpověď je snadná. Dnes jsou na internetu opravdu všichni a vy můžete jednoduchou registrací oslovit v podstatě celou ČR, a ještě si poroučet, jaký by měl dotyčný být, odkud atd. Takže dobré online seznamky opravdu nevynechávejte – věřte, že jejich potenciál je obrovský, jen to musíte umět správně využít. Vždy vyplňte pravdivé a podstatné údaje, přidejte aktuální fotku a snažte se, aby vaše gramatika byla trochu na úrovni. Divili byste se, co jsou lidé schopni psát.

Chceš jít na rande? Vyplň pečlivě seznamovací profil

Takže pokud chcete uspět, musíte se zaregistrovat a dát tak svému seznamovacímu profilu nějakou tvář. Nezapomeňte vyplnit všechny údaje pravdivě. Pokud máte děti, řekněte to také. Jaký má smysl ztrácet čas, pracovat na nějaké nové známosti a když pak přijde na věc, nic z toho není, protože ten dotyčný na druhé straně prostě hledá někoho bez dětí.
Uvědomte si, že tím, jak vyplníte profil, tak vyšlete signály, které mají za cíl oslovit ty správné lidi a ty nesprávné prostě nezaujmout. Můžete tak bez práce přitáhnout takové uživatele, se kterými je nějaká šance na nové seznámení, a tedy i první rande.

rande

Pokud je možnost vyplnit také nějaký libovolný text formou seznamovacího inzerátu, a ne pouze volbou předem daných možností, tak si určitě dejte pozor na češtinu a nedělejte šílené hrubky, které dokážou i ten nejkrásnější obsah zničit a odradit ostatní. Můžete také napsat něco málo o tom, jaké by mělo být vaše rande – třeba že chcete jít rovnou na kávu a nezávazně popovídat o čemkoliv na světě.

Zkuste právě teď seznamku randino

Fotka zvýší šanci na seznámení až o 76 %

Fotka, fotka a zase fotka! I když budete mít dokonale vyplněný profil se seznamovacím inzerátem, lidé se od mala rádi dívají na obrázky a fotky, takže zvyšte výrazně svou šanci na seznámení a přidejte aktuální fotku.
Fotka nemusí být profi, to je naopak na škodu. Lidé totiž rádi uvidí, koho případně na prvním rande potkají a není nic horšího, pokud přijde úplně jiného člověka. A přesně tohle může způsobit nevhodná fotka, která není aktuální, nebo je třeba z nějakého profi focení.