Služby

Proč raději montovanou či plachtovou garáž, než zděný objekt

Garážování automobilu či jiného dopravního prostředku má své nesporné výhody, o nichž se jistě není nutné sáhodlouze rozepisovat. Postačí, když si připomeneme pouhé zabezpečení před UV zářením, krupobitím a silným větrem, sněžením či prachem. V zásadě je pak jedno, zda je váš vůz umístěný pod dřevěným či zděným přístřeškem nebo pod montovanou garáží, jediný rozdíl mezi tímto řešením a vytápěnou garáží, která bývá součástí suterénu či přízemí domu, je zdroj tepla, který rychleji vysušuje vodu a vlhkost, pokud s autem přijíždíte za deště či sněžení, a také komfortnější výjezd vozidla do terénu zejména v zimním období.

auto v montované garáži

Stavět vytápěnou garáž je však nákladný proces, a pokud není vysloveně zamýšlena jako součást projektu novostavby, počítejte s další investicí několika stovek tisíc korun a k tomu náročnou a zdlouhavou přípravu výkopových prací a zhotovení základové desky. Mnozí z vás se od tohoto postupu distancují a pořizují si pro svůj vůz raději sice skromnější, ale stále velmi platné řešení – plachtovou garáž na auto. Předností tohoto postupu je kromě přijatelné ceny přístřešku zejména flexibilita. Plachtovou garáž postavíte prakticky kdekoli, můžete ji poskytnout vašim blízkým v případě potřeby, a pokud se stěhujete, bude se stěhovat s vámi.

sportovní letadla

Výhodné je to i pro majitele mobilních dřevostaveb, kteří, pokud se rozhodnou změnit působiště, nebudou mít s montovaným přístřeškem potíže. Prodej montovaných hal se soustředí nejen na jednotlivce, ale i na firmy, jejichž vozový park a strojní zázemí se neustále mění či rozšiřuje, a kde by výstavba zděných garáží přinášela příliš vysoké investice. Montované stavby jsou vhodné i pro větší dopravní prostředky, stroje a zařízení, jako jsou části výrobních linek, CNC stroje, sportovní letadla, lokomotivy, parní turbíny, generátory apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup