Služby

Moderní technologie


Nabízíme vám skutečně širokou škálu našich služeb v oblasti 3D tisku , sami se můžete přesvědčit o tom, jak naše práce vypadá, k tomuto účelu máte u nás otevřenou fotogalerii. Ať už máte hotový svůj 3D model a stačí vám si ho u nás vytisknout? Naše vybavení je vám k dispozici, pokud ale 3D programy nejsou vaším šálkem kávy, nevadí, stačí nám zaslat výkresovou dokumentaci a my to všechno za vás vytvoříme i s hotovým 3D tiskem. Vám tedy ubude spousta práce, kterou můžete věnovat tvoření dalších výkresů, vymýšlení nových součástek nebo prostře jenom odpočívat.
3d model
Kvalitní technika a profesionální služby
Svět 3D modelů v dnešní době pokračuje dopředu mílovými kroky, proto jsou produkty vytisknuté pomocí této technologie kvalitní a nemusíte se bát toho, že by se brzy rozbily a vy jste tak přišli o důležitou součástku. Nemusíte si nechat u nás vytvořit pouze součástky jakožto praktické výrobky, ale také něco pro radost. Stačí nám dodat fotografii splňující požadavky a my vám podle ní vytvoříme váš vlastní malý model z 3D tiskárny. Meze pro vaši fantazii spolu s rozvojem techniky jsou postupně posouvány dál a dál, můžete se tedy díky této technologii řádně vyřádit.
tiskárna 3d
Velice výhodné ceny
Snažíme se, aby naše služby byly přístupné co nejširšímu spektru osob, proto jsme nasadili velice výhodné ceny, které obsahují veškeré naše služby v daném odvětví. Ať už si od nás necháte vypracovat model v odpovídajícím programu nebo celý výrobek jistě neproděláte. Buďto ušetříte peníze nebo čas, který je v dnešní době tím nejcennějším, co může člověk ušetřit, protože ho není nikdy dost. Vy tak můžete volno věnovat čemukoliv dalšímu a třeba si vyjet na výlet s rodinnou. Vše si můžete vyzvednout v naší provozovně, abyste se přesvědčili na vlastní oči o tom, že je všechno v tom nejlepším pořádku.