Služby

Pohodlné stěhování


Někdy je zapotřebí všechno vzít a přestěhovat na jinou adresu. V případě bytu nebo rodinného domku to není zrovna příjemná činnost, ale většinou ji zvládneme vlastními silami. Pokud se ovšem jedná o firmu, je to horší. Mnoho stolů, skříní, šanony, ale i na převoz citlivé počítače, monitory a další křehké věci. Pokud si netroufnete sami na takovou akci, nebo zkrátka chce, aby to bylo hotové rychle a od profesionálů, kteří jsou i pojištěni pro případ jakékoli nehody, obraťte se na nás – stěhování firem Praha!

Stěhovací firma ODNESTO.CZ poskytuje ty nejlepší služby pro přesun kanceláří a komerčních objektů. Ať už máte svou firmu v Praze nebo jinde v republice, můžete se na nás bez problému obrátit a nebojte se ani cen!

stěhování kanceláří

Jak to celé probíhá?

V první řadě je důležité, abychom si udělali přesnou představu o tom, co se bude stěhovat – využijte tedy bezplatné prohlídky naším odborným pracovníkem, který vyhodnotí možnosti a se kterým se na všem domluvíte. Dále zajistíme obalový materiál, ať už půjde o krabice, různé folie či lepicí pásky a doručíme vám je v dohodnutý termín. Zároveň vám sdělíme, jak správně připravit věci k převozu.

stěhujte bezpečně

Připraveni jsme i na případy, že je potřeba převézt počítače, tiskárny nebo i velké kopírky a podobná zařízení. Na veškeré věci jsme maximálně opatrní, a to nejen při manipulaci, ale také například během nakládání a vykládání, kdy jsou věci pod neustálým dohledem některého z našich pracovníků, aby nedošlo ke krádeži nebo poškození cizí osobou. Pokud bude zapotřebí nějaký velký kus nábytku přesunout, pracovníci ho rozeberou a na cílovém místě opět složí do původního stavu.

A jak je to s termíny? Na všem se společně dohodneme, ovšem pro firmy bývá dobrou zprávou, že pracujeme i o víkendech a nemusíte se bát využít ani sváteční dny – je jasné, že firma nesmí stát příliš dlouho, aby nepřicházela o zisky, takže vám vycházíme maximálně vstříc.