Finance

Nové spojení se světem

Tak se rozhlížíte, kam co dáte a možná vás trochu mrzí, že jste opustili chalupu či rodný dům o pěti místnostech. Jenže Praha je Praha a vy už jen budete čekat, až vám přestanou říkat, že vám ještě smrdí boty od hnoje. Jenže to chvilku potrvá. A tak přemýšlíte, jak se do té škatulky v paneláku vejít, abyste měli jen trochu pohodlí a mohli si v klidu odpočinout, nebo třeba pracovat. Apropó, pracovat, hernajs, na to jste zapomněli. A už hledáte kabel od internetu, nebo alespoň zásuvku ve zdi. Nic. To tady žili v hluboké minulosti či co? Nebo tu měli nějakou wi-fi síť?

Internetová koncovka

Takže nenápadně kladete otázky novým sousedům, abyste nebyli za burana, a nenápadně zjišťujete, jak se věc má. A dostanete se jen k tomu, že tu má každý byt připojení od jiného providera. Takže pak zase nenápadně zjišťujete ceny a začínáte v tom mít pořádný zmatek. Proto je nejlépe si zajít k někomu, kdo již připojení má a tam si ceny zjistit. Ale pokud narazíte na tento článek, již nemusíte, protože zde si můžete kliknout na toho nejlevnějšího v Praze. Minimálně u vás.

Jak jistě víte, provider je ten, kdo vám síť zapojí, kdo pak bude toto zapojení dále provozovat a komu také bude platit poplatky.

Když kliknete sem na Internet Praha 6, ihned vám naběhne jejich web, kde je mapa a seznam ulic. Pokud tam jste, máte vyhráno, je zde pokrytí signálem. Pak si zarolujte dolů a zde naleznete tabulku s požadavkem. Dejte odeslat. Tím je to pro vás vyřízeno a očekávejte telefonát některého z pracovníků firmy, který se vám velmi brzy ozve. S ním si můžete probrat celou situaci, řeknete mu, co a jak a také si domluvíte termín, kdy k vám přijede. Samozřejmě budete informován o cenách a dalších případných technických záležitostech.

detail klávesnice

Nu, a hned poté se rozjede kolotoč a až se obrazně řečeno dotočí, jste připojen a již můžete vesele surfovat, nebo koukat na televizi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup