Služby

Online dotazník zdarma


Díky internetovému dotazníku, který snadno během chvilky sestavíte, můžete získat odpovědi na vaše otázky. Udělejte průzkum trhu a zjistěte, jak si jako zaměstnavatel stojíte nebo jak jsou s vašimi produkty spokojeni zákazníci. Díky případné anonymitě získáte relevantní a věcné odpovědi. Online dotazník zdarma si najde svoje využití v mnoha oblastech.

nevyplněný dotazník

Spokojenost zaměstnanců a pacientů na prvním místě

Jistě jako zaměstnavatel chcete, aby vaši zaměstnanci byli maximálně spokojení. Pak není nic jednoduššího než se jich na to zeptat. Napřímo by to sice bylo snadné, ovšem nedostalo by se vám nejspíše upřímných odpovědí. Řešením je anonymní dotazník na internetu. Vytvořte v jednoduchém a intuitivním prostředí otázky, na které chcete znát odpovědi a předejte vytvořený dotazník vašim pracovníkům. Díky anonymitě se nebudou bát sdělit, co mají na srdci, co je trápí a co by chtěli změnit. Tento užitečný nástroj vám pomůže zjistit, jak si jako zaměstnavatel stojíte.
Kdo by nechtěl mít spokojené pacienty. Pokud jako lékař chcete vědět, jak jsou s vašimi zdravotnickými službami pacienti spokojení, i pro vás je ideálním řešením online dotazník.

dotazník

Snadný průzkum trhu

Získejte snadno informace o konkrétním subjektu pohybujícím se na trhu a poznejte potřeby zákazníků. Díky internetovému dotazníku zjistíte různá specifika, potřeby a přání. Vytvořte online dotazník a snadno a rychle během pár kliknutí.

Plánovací dotazník pro lepší organizaci

Pořádáte nějakou akci, seminář, konferenci nebo workshop? Vytvořte šikovný plánovací dotazník online. Snadno tak optimalizujete přípravy a vše bude moci proběhnout podle plánu. Díky dotazníku také zjistíte, o jaký typ akce by mezi zúčastněnými byl největší zájem anebo na jaká témata by se seminář měl konat. Tento efektivní online nástroj vám v mnohém napomůže k lepší organizaci.