Služby

Jižní Morava je rájem pro duši

Na jihu Moravy je skutečně krásně a navíc každý, kdo zde jednou byl, tak má touhu se sem vrátit. Ono není divu, jelikož zde se dá obdivovat tolik skvostů a to jak historických, tak přírodních. Také se zde nachází poměrně dost cyklotras, díky čemuž je tato oblast vyhlášenou destinací cykloturistiky. A co by byla Morava bez chutného vína a výtečného jídla. Pokud se změříte přímo na Břeclav, tak rozhodně nesmíte minout místní zámek. Stojí na místě původního hradu Břetislava I. a odtud pochází samotné jméno tohoto města. Přímo v Břeclavi můžete projít různé skvosty, které upoutají vaši pozornost a rozhodně vás nezklamou ani další památky, které jsou spojené s rodem Lichtenštejnů. Byla by velká chyba, kdybyste si neudělali čas na návštěvu Lednicko-valtického areálu. Kdo to totiž nezažil, o mnoho přišel. Pohádkové místo plné romantiky a různého zákoutí vás přímo okouzlí svojí krásou.

ubytování Břeclav

Ideální zázemí

Jak sami tušíte, tak to není oblast, kterou projdete během jednoho dne. Úplně ideální je vyhledat prostor, který se vám stane zázemím a odtud si poté plánovat různé trasy a výlety. Pokud hledáte více soukromí a navíc vaším cílem by mělo být příjemné ubytování, Břeclav je k tomu přímo zrozená. Ubytování Břeclav je přesně to, co by vás mohlo plně uspokojit. Zde naleznete vše potřebné pro své soukromí a vybavení, které vám vytvoří domácí atmosféru. Vybrat si rovněž můžete takové prostory, které budou vyhovovat vašim představám. Navíc parkování máte zajištěné na pozemku, který chrání kamerový systém a čekají zde na vás další přínosné benefity za skvělou cenovou relaci.

restaurace Břeclav

Chutná kuchyně předčí očekávání

Základem dobré restaurace je kuchař. Ani v tomto případě vás zde nezklame restaurace Břeclav, která je součástí místního penzionu. Jídelní lístek je vždy sestavený podle trendů gastronomie a zároveň se zpracovávají suroviny podle konkrétní sezóny. Přirozeně nechybí ani výtečné víno, které si můžete zakoupit domů. Určitě potěší sleva pro klienty, kteří zde naleznou komfortní azyl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup