Služby

O pár let mladší


Tajné přání, možná postesk či vzpomínka, to vše se může promítnout v hlavě při pohledu do zrcadla. Samozřejmě nejvíce změn se vždy zaznamená na obličejové části a ta bohužel o svém věku mlčet nebude. Otázkou je, co s tím uděláte. Na výběr je přirozeně několik možností. Nad situací mávnete rukou, s pocitem rozhodnutí, že stejně to jiné nebude. Bezpochyby máte pravdu, spíš naopak můžete počítat s tím, že vrásky se postarají o další průběh. Nebo udělat úplně jiné rozhodnutí a zamyslet se nad tím, co můžete udělat, aby se stárnutí alespoň trochu oddálilo. Buď můžete zvolit různé preparáty a zjistit, že bohužel řada z nich nepřinesla vůbec žádný výsledek nebo se můžete zajímat o plazmalifting, který má skutečně velmi příznivé recenze. Tento zákrok podá ihned viditelný výsledek.

kosmetika

Plazmalifting – zázrak dnešní doby

Pro někoho je to úplně nový pojem a není ani divu, protože se skutečně běžně neprovádí a je nutné se objednat ke specialistům. Klinika plastické chirurgie nabízí rozličné služby, které pomáhají klientům získat zpět své sebevědomí a rovněž mají i příznivý vliv na zdravotní stav. Pokud si zvolíte plazmalifting, tak tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a výsledky přináší jak ženám i mužům. Kouzlo spočívá v tom, že se spojí vlastní krevní plazma s kyselinou hyaluronovou a společně se postarají o vyhlazení jemných vrásek. Díky tomu bude vaše pokožka hydratovaná, pružná a samozřejmě s efektem mladšího vzhledu.

kosmetický zákrok

V rukou odborníků

Na odborné klinice se setkáte s profesionály, kteří se zaměřují na vzhled jedince. MUDr.Tomáš Ventruba je klíčovou osobou, která poskytuje v první řadě poradenství a k práci s klienty přistupuje velmi empaticky. Není ani divu, že poté má úspěšné recenze a mnoho spokojených osob, kteří se rozhodli pro změnu vzhledu. Navíc každý se seznámí s tím, co bude samotnému zákroku předcházet, jaké může být omezení nebo riziko, případně na co se lze skutečně těšit.