Služby

Kácení stromů


Stromy jsou sice ve většině případů svému okolí prospěšné, ale v některých případech mohou být i na obtíž nebo dokonce i zdraví či životu nebezpečné. V takových situacích je raději lepší nechat daný strom odborně pokácet.

Když se problém neřeší

Takový přerostlý nebo zdravotně závadný strom může dříve či později způsobit nemalé problémy. Nejprve se mohou v půdě začít zvedat kořeny a strom narůstá pomalu ale jistě obřích rozměrů. V takových případech pak může být nebezpečím třeba pro váš dům. Při větším větru pak může být neštěstí na světě. A právě z toho důvodu se vyplatí všechny porosty ve vašem blízkém okolí pravidelně podrobit kontrole a případně je odstranit. Předejdete tak neštěstí.

kácení stromů

I když nám to mnohdy může být líto, takový strom zlikvidovat, někdy zkrátka není jiné cesty, než kácení, a to raději i z preventivních důvodů, než aby došlo k nepříjemným ztrátám na zdraví, majetku nebo dokonce i životech. Pokud je ve vašem okolí takový přerostlý nebo napadený strom, který by mohl způsobit problémy, neváhejte se obrátit na specializovanou firmu, která zajistí jeho odstranění.

kácení

Specialisté na profesionální odstranění stromů

Při amatérském kácení stromů každý rok přijde zbytečně o život několik lidí. Tato práce je velmi nebezpečná a vyžaduje nejenom zkušenosti, ale také fyzickou sílu a odborné znalosti. V tomto ohledu se tak vyplatí kácení stromů nebo rizikové kácení raději nechat na odbornících, kteří s tím mají zkušenosti a vědí, jak na to. Pokud nejste v oblasti kácení stromů příliš zkušení, vyplatí se raději tuto činnost přenechat zkušeným odborníkům, kteří si poradí s profesionálním odstraněním přerostlých nebo zdravotně závadných stromů. Taková firma si poradí i se zlikvidováním pařezů, které vám hyzdí zahradu. Zašlete si nezávaznou poptávku a nechte si vyprat cenovou kalkulaci.