Služby

Koučování vede k lepším výsledkům


I když někdy v životě spadneme, měli bychom se vždy vyškrábat zase vzhůru. A právě k tomu pomáhá proces koučování, který nám umožňuje růst, zdokonalovat se a stávat se tou ještě lepší a dokonalejší verzí sebe sama.

Koučování je proces, který vznikl nejdříve ve sportu k dosažení vítězství. Pak v mentálním trénování jednotlivců i celých týmů a následně i v korporacích.
Profesionální kouč se může hravě stát pro člověka hnacím motorem, takovým pomyslným mostem mezi tím, kde je a tím, kde by být chtěl. Je to upřímný a zodpovědný podporovatel, který mu vede způsobem, který šetří čas i energii.
Dokážeme toho tak více za méně času. A to zní skvěle, že?

koučínk

Dnes je tak běžné, že kouče mají téměř všichni vrcholoví sportovci, CEO a vytížení manažeři. Stejně tak ho však dnes využívají i interní týmy velkých firem, aby podporovali angažovanost pracovníků.

Bez něho jsou častokrát lidé jako ztraceni v bludišti – a život jim nedává mnohdy ani smysl. Jiní jsou ztraceni ve svých myšlenkách. A další v zaběhlých vzorcích a rutinách, kde nevidí světlo na konci tunelu.

Jak udělat TEN krok, který vede ke změně a posunu?

Školu koučinku a koučování Coaching University Radka Karbana můžete vyhledat tehdy, když se chcete naučit koučovacím dovednostem a ovládnout všechny metody a nástroje, kterými lze pomoci sobě i druhým.

Nejlepší je k tomu zvolit rovnou koučovací výcvik, který vás během 140 hodin vytrénuje a zocelí ve Hvězdné kouče. Tedy kouče, co umí!

Zjistěte proto, jak by takový koučovací výcvik mohl přispět rozvoji Vaší osobnosti a umožnit Vám povyskočit zase o level dál. A pokud chcete, můžete se koučováním třeba i živit.