Služby

O nákup nemovitostí je velký zájem

Češi čím dál více preferují vlastní bydlení a zájem o pronájmy bytů a domů tak dá se říct upadá. Není se čemu divit, i pokud splácíte hypotéku na vaše bydlení, jednou bude zkrátka daná nemovitost vaše nebo bude k dispozici vašim dětem a vy tak během jejího užívání nedáváte peníze někomu jinému do kapsy, jako je tomu v případě pronájmu.

bytnaprodej

Byt nebo dům? Toť otázka

Pokud se rozhodnete pro volbu vlastního bydlení, v první řadě vás bude čekat rozhodování, zda si pořídit rodinný dům nebo byt a zda volit město, menší obec nebo vesnici. Byty na prodej jsou stále více převažující variantou. V současné době Češi zkupují byty jako o závod a realitní trh tak zažívá skutečně velký boom.

Výhodou u bytu je to, že je cenově dostupnější oproti rodinnému domu a také si můžete zvolit menší či větší a přizpůsobit tak výběr tomu, zda jste rodina nebo pár. V nabídce realitních kanceláří, které inzerují prodej bytu narazíte ale i na varianty s předzahrádkou, což je skvělou volbou jako kompromis mezi bytem a rodinným domem. Rodinný dům zase oproti bytu nabízí více soukromí, větší možnosti co do rozlohy zahrady.

dum

Široká nabídka bytů na prodej

Sháníte byt? Rozhodně budete mít z čeho vybírat. V současné době je totiž realitní trh plný nejrůznějších bytů na prodej po celé České republice. Ať už sháníte garsoniéru, 2+kk, 3+kk nebo větší, s terasou či balkonem, s předzahrádkou nebo bez, ve vyšších patrech nebo v přízemí, mezi nabídkami realitních kanceláří i soukromých osob si určitě vyberete.

Velký výběr rodinných domů na prodej

Inzerátů na prodej domu najdete v nabídkách také spousty. Toužíte spíše po menším domečku s nepříliš rozlehlou zahradou? Nebo chcete velký dům i s rozlehlejším pozemkem? Chcete žít spíše ve městě a mít všechny služby na dosah ruky nebo před ruchem velkoměsta preferujete spíše klid a přírodu? Domy na prodej už na vás čekají v poklidných vesnicích, menších obcích i rušnějších městech. Stačí si jen vybrat z široké nabídky inzerátů a už brzy můžete bydlet ve vlastním, přesně podle vašich představ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup