Služby

Autoservis s nejmodernějším vybavením

Moderní automobily disponují natolik složitými systémy, že už není prakticky možné, aby si všechny opravy majitel provedl svépomocí. Proto je mnohem výhodnější svěřit svůj vůz do rukou skutečných odborníků. A to především v oblasti elektroinstalace vozidla. V tomto případě je odborný zásah vhodnější i z hlediska bezpečnosti. Autoservis si poradí s každým problémem. Jedním z technických zařízení, které je nutné udržovat stále v bezvadném stavu, je klimatizace. Nejen, že může vytrácením chladícího média ztrácet účinnost, ale také se velice často stává zdrojem mikroorganismů a nebezpečných plísní.

autoservis

  • Tento nežádoucí efekt poznáte většinou až podle zápachu, který se šíří v interiéru vozidla.
  • Je třeba tomu předejít a klimatizaci nechat vyčistit a uvést opět do dobrého stavu.

Některé opravy provedeme na počkání

Kromě uvedených služeb také nabízíme opravy a výrobu autoklíčů, naprogramování do vozidla (včetně imobilizéru a dálkového ovládání). Ztracené autoklíče od vozidla jsou doslova noční můrou každého majitele automobilu. Jsme schopni vám pomoci i v okamžiku, kdy nemáte k dispozici žádné náhradní klíče. Výroba autoklíčů proběhne v případě nouze na počkání.

autoklíče

  • Jednou z našich specializací je také autodiagnostika za použití profesionálního vybavení.
  • Je to mnohem rychlejší a také finančně šetrnější nežli metoda zkoušek a omylů, kterou využívají některé autoservisy.
    • U nás platíte pouze za práci, kterou bylo skutečně nutné udělat.

Díky tomu, že používáme diagnostické přístroje, které je možné pravidelně aktualizovat, je úspěšnost prakticky stoprocentní i na nejnovějších typech vozidel. Našim zákazníkům nabízíme také tzv. chiptuning. Jedná se o snížení spotřeby vozidla a zvýšení jeho výkonu. Garantujeme také bezproblémovou STK a měření emisí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup