Služby

Místo dovolené u moře dovolená na chatě


Chcete letos vyměnit pobyt u moře za dovolenou v Čechách? Dovolená na území České republiky je čím dál oblíbenějším, a především nízkonákladovým řešením, jak strávit nejen letní dny. A není se čemu divit, v Čechách je krásně, tak proč si nedopřát dovolenou na nějakém zajímavém místě v naší zemi? Vždyť na každém rohu tu čeká spousta romantických zákoutí, historických památek, přírodních divů, zkrátka nespočetně atraktivních lokalit, které rozhodně stojí za návštěvu.

modernichata

Pokud preferujete raději klid a soukromí, spíše než po pobytu v hotelu či penzionu se porozhlédněte po nějaké té chatě nebo chalupě, kterou si můžete pronajmout na vámi zvolenou dobu. A pokud si chataření zamilujete, pak si můžete i nějakou koupit a užívat si tak příjemně strávené volné dny.

Češi jako národ chatařů a zahrádkářů

Zájem o chaty a chalupy na prodej v poslední době strmě stoupá. Na trhu s nemovitostmi tak prodej chat a chalup zažívá opravdový boom. Češi se totiž ukázali jako národ chatařů, chalupářů a zahrádkářů. O víkendech tak ve velkém prchají z měst za klidem a přírodou.

Během dovolených je také čím dál více populární pronájem chalup po celém České republice. Drtivá většina Čechů tak dává před dovolenou v zahraničí přednost poznávání krás českých luhů a hájů, obzvláště v dnešní nejisté době skrz covid a různá nařízení. A navíc je to i o poznání levnější.

chalupa

Koupě nebo pronájem chaty

Stojíte před otázkou, zda si chatu koupit nebo pronajmout? Pokud hledáte cenově dostupné řešení, jak trávit víkendy na chalupě, nebo vás pobyt v přírodě, v soukromí láká během letních dovolenkových dnů, pak je skvělým řešením zajistit si pro vybrané chaty a chalupy pronájem. Nabídka je poměrně široká a vy si tak můžete zvolit lokalitu, která vám bude vyhovovat jak vzdáleností, tak i možnostmi co do trávení volného času.

Láká vás představa vlastnit malebnou roubenku na okraji lesa, v dosahu krásné přírody, kde chodí lišky dávat dobrou noc? Mezi nabídkami na prodej chalupy si určitě vyberete takovou, kterou si zamilujete na první pohled.