Služby

Ta nejlepší místavelký hotel, žlutá budova, skála

ÄŒasto hledáte nÄ›jaké prostory pro pracovní víkendy nebo pro jednání mimo prostory vaší firmy? PotÅ™ebujete expandovat i do jiných krajů, takže proto takové akce? Kde ale zůstat, kde najít ten nejlepší kongres hotel v kraji, kam se vydáváte a hlavnÄ› jak? PotÅ™ebujete kvalitní servis, příjemné prostÅ™edí a hlavnÄ› nÄ›jakou místnost, kde byste mohli pořádat brainstorming? MÄ›li bychom pro vás opravdu perfektní nabídky, staÄí si projít seznam hotelů, které by mohly odpovídat vaÅ¡im požadavkům a vybírat si podle ceny neb dalších detailů.

Vyberte si to pravé ořechové

PotÅ™ebujete skuteÄnÄ› útulné pokoje, protože byste byli rádi, aby si vaÅ¡i lidé po nároÄné práci odpoÄinuli? Zároveň by mÄ›l být prostor pro nÄ›jakou veÄerní spoleÄnou zábavu, protože když už budete pÅ™espávat, chtÄ›lo by to nÄ›jak utužit kolektiv? Je nám jasné, že takové požadavky budete mít, a proto jsme pro vás vybrali pÅ™ehled hotelů, kde budete mít dostupnou jak zábavu, tak i klidné pracovní prostory. Dále jsou vybírány taková zařízení, ve kterých se jen hrne chvála na kuchyni, protože by jistÄ› bylo nepatÅ™iÄné, kdybyste pÅ™ijeli na pobyt a nemÄ›li dobrý obÄ›d Äi veÄeÅ™i.
PÅ™ijeÄte si užít na VysoÄinu, protože to je právÄ› místo, kde byste mÄ›li případnÄ› i krásné přírodní a kulturní památky, kterým byste mohli v případÄ› volna vÄ›novat pozornost. Rádi bychom Vás uvítali právÄ› v tomto regionu, protože jsme opravdu dobÅ™e pÅ™ipraveni i na velkou a nároÄnou skupinu lidí.

pokoj, hotel, postel

Na co se můžete těšit:
· Pohodlí
· Kvalitní ubytování
· Příjemná atmosféra
· Nejlepší servis a služby
· Perfektní kuchyně

V každém ze zařízení samozÅ™ejmÄ› najdete různé typy pokojů. Můžete si vybírat buÄ moderní přímo se sociálním zařízením na pokoji, ale také jsou k dispozici apartmány, kdy budete mít po ruce i kuchyňku a koupelnu spoleÄnou například pro dva pokoje.