Zboží

Okouzlí vás na první pohled


MOK cigarety disponují kromě elegantního vzhledu rovněž nadčasovým OLED panelem a elegantně řešeným vysouvacím zavíráním, spojeným s důmyslnou ochranou nahřívače. Současně je inovativně řešené i důkladné a bezpečné uchycení cigaretového nahřívače pomocí zabudovaného magnetu, který je umístěný v kapesní nabíječce. Nahřívač MOK cigarety vás zcela jistě nadchne svojí extra dlouhou výdrží a velmi rychlým nabíjením.

Kouřící muž

MOK cigareta vás oslní svým nadčasovým vzhledem z ultralehkého materiálu. Zároveň je toto zařízení velmi kompatibilní. Každý zcela určitě ocení i super rychlé zahřívací cykly, které nabízejí i funkci předehřívání. Nadčasovost nové MOK cigarety zajišťuje i její hranatý tvar, ale i vysoce atraktivní, matně kovová povrchová úprava zařízení. Dá se říci, že sofistikovanost tohoto zařízení nové generace zajišťují především nové technologie. Kapesní nabíječka MOK cigarety vás o tom přesvědčí svými přehřívajícími cykly, které trvají pouhých dvanáct sekund. Samotné nabíjení kapesní nabíječky trvá potom od dvou minut výše.

Kuřák

Mimo to nabízí kapesní nabíječka MOK cigarety úžasných dvacet topných cyklů. K zařízení je k dispozici příslušenství, které zahrnuje kapesní nabíječku, držák na nabíječku, kabel s USB, čistící tyčinky a čistící kartáček. Elektronické cigarety, mezi které se řadí i inovativní MOK cigareta, nejsou všeobecně natolik škodlivé zdraví pro jejich uživatele a jejich okolí, jako tradiční cigarety a další tabákové výrobky. Elektronické cigarety jsou však pro kuřáky namísto cigaret tabákových plnohodnotnou náhradou. Tento typ cigarety se dělí na dvě základní skupiny, a to na typ MTL a typ DL. První typ elektronické cigarety MTL, jejíž žhavící hlava má kratší spirálku, je určený pro uživatele tabákových cigaret a podobných výrobků, kdežto druhý typ elektronických cigaret DL je určen pro kuřáky vodních dýmek. Tato elektronická cigareta má žhavící hlavu o něco delší.