Služby

Jak vyřešit parkování

Pokud se dnes člověk snaží najít nějaké aspoň trochu přijatelné parkovací místo, podobá se jeho počínání často nadlidskému výkonu, který nakonec stejně ne vždy přinese pozitivní výsledek. Zejména ve velkých městech panuje zjevný nepoměr mezi místem, které je k parkování k dispozici, a počtem vozidel, která sem míří a měla by tu být odstavena.

parkování v garáži

Řidiči tu tak popojíždějí v kolonách, objíždějí obytné bloky a nejednou marně doufají, že se někde uvolní nějaké to místo, kde by mohli svůj vůz zanechat. A často musí parkovat třeba i hodně daleko od cíle své cesty, někde, kde to rozhodně nelze považovat za ideální.
Chtělo by to tuto situaci vyřešit, jenže řešení městského parkování prostě vypadá beznadějně.
Je tomu tak, ale nemusí tomu vždy nezbytně tak být. Protože ti, kdo jsou v obraze, vědí, že chytré parkování může představovat řešení právě takových obtíží.
Clever parking totiž umožňuje to, co by jinak bez stavby patrových garáží dosáhnout nešlo. Skýtá možnost zaparkovat auta i vertikálně, tedy nad sebou. Díky tomuto rotačnímu parkovacímu systému, pro jehož stavbu postačuje jenom plocha, na které by se za normálních okolností zaparkovaly pouhé dva vozy, lze zaparkovat šest až šestnáct vozidel, osobních stejně jako SUV.

parkování v ulici

Stavba takového zařízení je snadná a rychlá, pořízení stejně jako provozování je vcelku levnou záležitostí, nároky na údržbu jsou minimální a životnost tu dosahuje až pětadvaceti let.
Stačí si CAR TOWER na zvoleném místě klidně i už během pouhých tří dní postavit a pak už stačí jenom mít čip a vše snadno ovládat přes dotykovou obrazovku. A případně ho podle potřeby kdykoliv během trvání životnosti zase jednoduše demontovat a přestěhovat na nové místo, je-li to žádoucí, nebo ho dodatečně i zastřešit, krytovat nebo doplnit doplňky vyrobenými na přání zákazníka.
A pak už se tu netřeba starat o to, kde zaparkujete. Ani v tom nejpřeplněnějším městě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup