Služby

Komu se může hodit FPV technika


FPV technika je název společnosti, která se zabývá specifickými technickými činnostmi. Výraz „specifickými“ je zde zcela namístě, protože se jedná o situace, s nimiž se většina běžné populace nesetkává. Přesto však právě někdo z okruhu těchto osob může poptávat následující služby:

auto jeřáb

Potřebuji postavit plot – v současné době se velkému zájmu veřejnosti těší montované konstrukce betonových plotů. Dají se velmi snadno sestavit jak na zakázku, tak i vlastními silami. Ta druhá možnost je levnější, ale hlavně si plot stavíte sami, a volíte si optimální tempo a také termín a postup. Problém je však v tom, že je zapotřebí těžká technika, a právě zde tu uplatnítepronájem autojeřábů i s obsluhou. Jeřábník zajistí přesun těžkých stavebních dílců na své místo, a to jak přímo ve stavebním režimu, tak i v případě ukládání materiálu do skladových prostor.

Výkup nákladních vozidel a stavebních strojů – soukromé osoby nebo vlastníci stavebních firem mohou vlastnit tuto techniku, která jim již nevyhovuje kapacitně, je zastaralá, anebo se jí zbavují, protože v tomto oboru končí. Potřebují rozprodat většinu vybavení, ovšem najít seriózního a solventního kupce nemusí být tak snadné, jak se zdá, zvláště u stavebních strojů. Výkup stavební techniky a nákladních vozidel však funguje obousměrně jako bazar, takže jsou vám tyto mechanismy kdykoli k dispozici i v rámci prodeje.

jeřáby

Servis nákladních vozidel – když se vám pokazí cokoli ve vašem osobním voze, zavoláte autoservis, který se postará o opravu, případně o odtah vozidla. Autoservisů pro osobní automobily je tu jako máku, ale opravy nákladních vozidel již každý nezajišťuje, protože se jedná o náročnější činnost jak z hlediska servisních prostor, tak i technického vybavení. Abyste nemuseli pracně hledat vhodného partnera pro servis vašeho nákladního vozu, je zde k dispozici FPV technika.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup