Služby

Přijďte načerpat nové síly

Nemusíte se ničeho obávat, naše služby jsou naprosto diskrétní. Nikdo se nic nedozví, ani kdyby nás mučili. Zcela soukromá je také recepce, kam se můžete objednat dopředu formou internetu, nebo formou volání. Parkování máte samozřejmě zdarma a přijít můžete kdykoliv. Na objednání bude všechno dopředu připravené speciálně na váš příchod, pokud však přijdete bez ohlášení, tak si jistě také z dostupných partnerek a našich velice šikovných slečen nějakou vyberete, která vás bude hýčkat.

Erotické masáže jsou pro některé lidi poměrně novinkou. My však víme, jak prospívají lidem a obzvláště pak mužům, kteří odcházejí náramně spokojení a uspokojení. Nejedná se v žádném případě o pohlavní styk, který není přípustný, takže se nemusíte bát žádných nemocí ani ničeho podobného. V tom tkví kouzlo masáží. Jedná se pouze o masírování celého těla, s konkrétním zaměřením na intimní oblasti, erotogenní zóny a podobná místa, abyste byli vzrušení a zažili to pravé kouzlo , které vám můžeme ukázat a dopřát. Je to požitek pro všechny smysly.

Prožitek, jaký jste ještě nikdy nezažili

Jaké typy provádíme?

1. klasické erotická masáž– začíná se sprchou nebo vanou a pak se pokračuje masáží, která zahrnuje také příjemné doteky po celém těle, ale také na intimních partiích.

2. nuru masáž– tělo na tělo za pomocí speciálního nuru gelu, který je vytvořený z mořské řasy a má tak originální účinky, díky kterým to bude pěkně klouzat.

3. tantrická masáž– ta s sebou nese prvky přenosu energie a také mnohaleté zkušené vědomosti jak poznat své tělo. Budete zahřívání horkými ručníky, následně ovívání peříčky a ručníky aby se vaše tělo usušilo, a pak to pokračuje příjemným masírováním pomocí teplého oleje a nevynechává se zase intimní část, která je také náležitě oceněna.

4. top sensual masáž– budete odcházet jako znovuzrození.

5. erotická masáž penisu– orgasmus se oddaluje a vyvrcholení vás čeká až na konci, za to ale naprosto slastné a opravdu výjimečné.

ostatní služby závisí na domluvě s danou partnerkou– neměl by být problém zajistit služby jakými je i masáž prostaty, intimní doteky, foot job, lap dance a mnoho dalšího. Jakékoli přání můžete vyslovit a my se jej pokusíme splnit. U nás si můžete objednat masérky http://www.wellness.domyno.cz/thajske-masaze/maserky/ i dvě. Zajišťujeme dokonce masáž s dvojčaty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup