Služby

Jak probíhá rozvoz květin Praha


Asi neexistuje klasičtější dárek, který může dát muž ženě, než je květina. Je to staletími prověřená tradice, kterou muž ženě vyjadřuje, co k ní cítí. Dokonce se okolo ní rozvinula zcela nová řeč, „řeč květin“, kdy se říká, co která květina vlastně vyjadřuje.

Avšak i když ji neznáte, je jasné, že květina představuje rozhodně velmi vhodný dárek prakticky pro každou ženu, ať už se jedná o přítelkyni, manželku, matku či dceru. V mnoha rodinách je to považováno za vrchol romantiky.

kytice slunečnic ve váze

Jenže co když zrovna nemůžete předat v onen konkrétní den, například o narozeniny, výročí či jinou významnou příležitost, květiny osobně? Například proto, že jste z pracovních či studijních důvodů pryč, ale přesto chcete vyjádřit, že jste na onen den nezapomněli?

Řešením může být, alespoň v našem hlavním městě, rozvoz květin Praha. Jedná se o službu, kterou svým zákazníkům nabízí některé sítě květinářství. Jak vlastně celý tento proces probíhá?

Nejprve si zadáte objednávku. Tu můžete udělat buď přímo na dané kamenné prodejně, přes telefon, nebo nověji i přes internet. Zde zadáte počet a druh květin, dále kdy, komu a na jakou adresu má být kytice doručena.

Květinářství pak již jen objednávku zpracuje podle vašich požadavků. V daný den vytvoří vámi zadanou kytici a pracovník ji odveze na určenou adresu. Je možné také specifikovat čas, kdy bude ona osoba na onom místě k zastižení.

žena s kyticí tulipánů

Je samozřejmé, že za tuto službu musíte zaplatit. Platíte nejen za ony květiny (i ty samozřejmě musíte zaplatit, stejně jako kdykoliv jindy), ale také za to, že je dovezou, kam chcete. A věřte, že částka, kterou za tuto službu zaplatíte, nemusí být nejmenší.

Přestože rozhodně vypadá lépe, pokud kytici dámě doručíte sami (nehledě na to, že uvidíte její okamžitou reakci), ne vždy je to možné. V takových případech přijde tato služba rozhodně vhod. A věřte, že je mnohem lepší ji využít, než aby si obdarovaná myslela, že jste na její významný den zapomněli.