Služby

Stop alergenům a bakteriím


Bohužel, i když se budete snažit svoji domácnost udržet v čistotě, tak přece jenom se vám nepodaří odstranit všechny nežádoucí zdroje, které by mohly vést i k různým nemocem či omezení, například alergii. Právě alergeny a bakterie jsou původcem těchto nepříjemných stavů a kdo má koberce v bytě, tak by měl rozhodně popřemýšlet o profesionálním čištění. Je to z toho důvodu, že vše se usazuje v poměrně hlubokých vrstvách a to se klasickým vysáváním těžko odstraní. Čištění koberců na profesionální úrovni se provádí důkladně do nejhlubších vrstev a tím získáte skutečně čistou domácnost. To ovšem neplatí jen pro koberce, ale také pro sedací soupravy, které se v domácnosti používají a klasické matrace.

koberec

Nezávadné čisticí prostředky

Pokud si objednáte čištění koberců Brno, tak se můžete spolehnout na to, že získáte nejen dokonalé čisté prostředí, ale především vše bude i bezpečné ohledně čisticích prostředků. Nová technologie se promítá i do této oblasti a profesionální čištění koberců probíhá za pomoci enzymatického čistícího prostředku. Ten je bezpečný jak pro lidi, tak i samozřejmě domácí mazlíčky. Navíc je rovněž šetrný k materiálu a čištěným plochám v bytě. Dále jako bonus je, že potahy na sedačkách jsou odolnější a nenechají na sebe jen tak přilnout prach. Pokud máte jako materiál vlnu, tak ani v tomto případě není problém s hloubkovým a profesionálním čištěním. Přírodní materiál se dá opět vyčistit za pomoci šetrné chemie, která je přímo určena na tyto produkty.

čištění koberců

Profesionální přístup

Vzhledem k tomu, že každý jedinec nebo firemní společnost má jiné požadavky, tak je třeba přistupovat ke každému individuálně, což v tomto případě je vždy dodrženo. Profesionální přístup a odbornost zde rozhodně nechybí. Stejně tak certifikace pro odborné čištění koberců, čalounění a sedaček. Díky neustálému vzdělávání a rozvíjení se poté efektivním způsobem zapojuje moderní technologie a trendy, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Tím budou vždy zajištěny služby na té nejvyšší úrovni.