Zboží

Garážová vrata

Každý automobil potřebujeme někam zaparkovat, a pokud vlastníte rodinný dům, pak možná máte i garáž. A právě garáž je místem, kam všechny vozy patří, tedy pokud v ní nemáte hromadu jiných věcí. Mnohdy se sem vůz ani nevejde a musíte stejně parkovat venku, což v případě některých rodinných domů také bývá obvyklé, že garáž obsahuje daleko více věcí, než si umíme představit a často je to spíše takový zahradní domek, kde je uschováno od kol až po pneumatiky na zimu vlastně všechno, co se nářadí týká, věcí na zahradu, sekaček a najdete zde i nějaký ten stůl nebo židle na odpočinek, skříně s venkovním oblečením a mnoha dalšími podobnými věcmi. Garáž však ve většině případů bývá místem, kde se parkují automobily a u toho také zůstaneme .
Jaký typ si vyberete právě Vy?

garaže ve vile

1. Výklopná
Existují dva typy provedení. První je pro samostatné garáže, druhý typ je vhodný pro dvojgaráže. Tato vyzrává technika, disponuje již léta svým know-how. Výklopné typy se vyklápí před odstavením pod stropem směrem ven. Můžete si vybírat v ocelovém nebo dřevěném provedení.

2. Sekční
Nejlepším typem jsou rozhodně sekční garážová vrata, která tvoří základní know-how velké mezinárodní společnosti. Tato značka je léty prověřená a po celá desetiletí nás provází společným světem garážových vrat. Sekční vrata jsou vyráběná z prvotřídních materiálů té nejvyšší kvality. Proto zaručí spolehlivost v každém ohledu a jsou také praktickým pomocníkem. Díky sekčnímu typu si v prostoru garáže nezabíráte vůbec žádné místo. Celý průjezd je volný a parkování vozu je příjemné a pohodlné. Elegantní sekční typ se vždy otevírá kolmo směrem vzhůru.

garáže u ulice

Potěší každý praktický a pohodlný domov

Základem jsou vždy pevná, spolehlivá a bezpečná garážová vrata, která nepodlehnou silným větrům, ani nárazům, protože jsou opravdu z těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů a proto vydrží mnoho let a zůstanou pořád stále krásné. Svůj originální vzhled si udržují i ve špatných povětrnostních podmínkách, v létě i v zimě. Za každého počasí si udrží svůj půvab a svou stálobarevnost. Jen tak lehce se nezničí nebo neošoupou, a proto budou nenahraditelným a skvělým prvkem, který bude vytvářet krásné prostředí a okolí Vašeho domu. Mohou být sladěné se vstupními dveřmi, okenními rámy nebo dalšími detaily na vašem domově. Zaručují také prvotřídní bezpečí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup