Služby

Skvělé ceny

Nově vybavujete šatny pro své zaměstnance a chcete mít výhodné cenově, přesto také kvalitní vybavení? U nás jistě budete spokojeni, nabízíme vám nepřeberné množství různých praktických kusů nábytku vyrobených ze dřeva nebo kovu, jako například praktické šatní skříňky a další nutné vybavení, které zpříjemní vašim zaměstnancům podmínky mimo pracovní prostředí. Vybírejte z několika různých typů, podle počtu skříněk, které potřebujete a sestavte si skutečně moderní a velice funkční skříňku.

dobrá kariéra

Výhodné úložné prostory

Máte firmu a chcete, aby vaši zaměstnanci měli naprosté pohodlí v pauze a také dostatek prostoru na uložení osobních věcí a běžného oblečení? My vám nabízíme bezpečné šatní skříňky, vybrat si můžete variantu i s lavičkou, takže ušetříte další prostor do menšího místa. Jednotlivé typy k sobě pasují a také ladí, vybírat můžete hned z několika barev a typů zabezpečení. Záleží na místnosti a typu šatny, ale můžete volit mezi celokovovými nebo i dřevěnými skříněmi. Ty se hodí třeba i do školních šaten, kovové typy jsou velice odolné a jen tak se je nepodaří poničit, což je rozhodně jejich velká výhoda.

školní zámky

Do jakéhokoliv typu šatny

Ať už potřebujete úložné prostory do šatny pro zaměstnance, studenty nebo třeba do bazénu, u nás jistě budete s možnostmi na výběr nadmíru spokojení. Nabízíme vám jak klasické šatní skříňky, tak i praktické malé úložné šatní boxy, do kterých se vejdou tak akorát osobní cennosti. Dokoupit se u nás samozřejmě za stejně výhodnou cenu dá také další příslušenství ke skříňkám, jako jsou různé bezpečnostní zámky a podobně. Neváhejte a za kvalitní výrobky u nás zaplaťte velice výhodnou cenu, zařízení šatny vás tak nepřijde tak draho a můžete ušetřené peníze dále investovat. Samozřejmostí je, že vybrané produkty vám necháme zaslat na požadovanou adresu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup