Bydlení

Kreativní design není vše


V současné době existuje mnoho způsobů, jak si vylepšit svůj domov. Je to přece jen místo, kde se máte cítit dobře, v bezpečí a načerpat zde potřebnou sílu. Správně uspořádaný design, barevná souhra a kombinace různých doplňků, poté jen umocní kompletní celek. Není divu, že častokrát se na pomoc zavolá bytový architekt, který dokáže podtrhnout jedinečnost objektu. V současné době jsou například k dispozici lamely na stěnu, které vynikají svým jedinečným dekorem a rovněž i jednoduchou instalací. Tyto dřevěné lamely nevynikají jen krásou dřeva, ale mají ještě jedinečnou vlastnost a tou je akustika. Dokáží totiž skvěle pohltit zvuk a redukovat ozvěnu, což se například v panelovém bytě rozhodně hodí. Akustické panely skvěle poslouží v místnostech, kde nejsou koberce nebo jiné dekorace, které právě redukují zvukové vjemy.

Kostelni_obyvak

Stačí málo a byt rozkvete

Dřevěné lamely si můžete nechat vyrobit od truhláře, ale musíte počítat s tím, že budete dlouho čekat na jejich výrobu. Nakonec vás může zaskočit i konečná cenová relace, což není divu, zvláště v současné době, kdy cena materiálu se skutečně vyšplhala do výšin. A stoupající cena masivního dřeva může s cenou ještě hýbat. Panely Woodpasta jsou jedinečné v tom, že jsou prakticky ihned k dispozici a není třeba je ani složitě instalovat. Jedná o hotový produkt, který lze ihned instalovat na stěnu nebo dokonce i na strop. Akustický panel je lehký, tudíž skutečně není problém si tímto způsobem vylepšit design stropu.

Šedý dub 2

Nabídka, která stojí za zvážení

Lamelový design stěn nebo stropu je skutečně skvělý způsob, jak si oživit byt. Lamely stačí umístit jen na jednu stěnu a již to přinese skutečně jiný vzhled. Poté se každý bude cítit na takovém útulném a zajímavém místě velmi dobře. Momentálně česká firma nabízí výběr z pěti dekorů, mezi které se řadí přírodní dub, smoked dub, ořech, teak a eben. Akustická vrstva je vyrobena z recyklovaného materiálu. Dřevěné lamely jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek a dřeva, které má ekologickou certifikaci FSC™ a PEFC™, která zaručuje udržitelnost lesního hospodářství. Ovšem ten úžasný 3D dekor je tak uchvacující, že oči se nebudou moci vynadívat na tu krásu.