Cestování

Fakta o golfovém pobytu zůstávají


Fakta o golfovém pobytu zůstávají

Rory McIlroy se nebude těšit na inaugurační akci LIV Golf, ale nikomu to nezazlí.
Posledních 12 měsíců Big Cedar extra, zcela nový butikový glamping resort u jezera uvnitř většího resortu označeného jako Camp Long Creek, který je zvláště vítaný pro všechny, kteří hledají izolovaný venkovní praktický zážitek, protože je to vlastní „restaurace“ pod širým nebem mimo klasický Airstream přívěs, a dokonce i park pro domácí mazlíčky. Camp Longy Creek má dva rozměry Camp Cabins a podobně Camp Huts, které jsou si velmi podobné a všechny mají kuchyně a venkovní ohniště.

hotelový pokoj

Varianty obecně známé jako Cambio, Pablo nebo Cactus se skládají z „karty schopností“. Když je karta vlivu vytažena z vašeho inventáře, může být buď použita za normální cenu, nebo odhozena k aktivaci její síly.

Výrobci golfového vybavení zatím mlčí o budoucích sponzorských nabídkách s hráči PGA Tour, kteří mají v úmyslu zahrát si první příležitost LIV Golf
Pravděpodobně nejmalebnější golfovou nabídkou v regionu je Arcadia Bluffs s osmnácti jamkami podél útesů jezera Michigan. Blend Zcela nový studijní kurz Jih a máte úžasný 36jamkový balíček.

Jsem oceněný a ziskový cestovatelský novinář a nejprodávanější spisovatel. Dodržuj mě na Instagramu travelfoodguy nebo Twitteru @travelfoodguy
LIV Golf: D.J.\’s go je chytrý, příjmy vládnou nejvyšším Autor: Kyle Porter Pole je nakonec venku a zdá se, že vyžaduje mnohem více myšlenek, než nabízí odpovědi
Ale Kohler v poslední době zvýšil ante, když začal začleňovat luxusní kajuty do svých luxusních pokojů a apartmá. Podobně další proslulý 5hvězdičkový vícetřídní rekreační resort Forbes, úctyhodný Sea Island Ga – také s velkou škálou venkovních akcí a možností stravování – nedávno zahrnoval i golfové chaty.

Zůstává nejasné, zda výrobci zařízení budou pokračovat v navádění hráčů na zbrusu nové turné podporované Saúdskou Arábií.

Ať už golf nebo kabiny původně přišly, nebo ne, opravdu nezáleží na golfových příznivcích, na čem záleží, je získání velmi dobrých příkladů obojího. Povolení jasně definujte: Z důvodu, že uvádím seznam golfových resortů, omezuji nabídku na ty lidi s minimálně dvěma osmnácti mezerami, jednoduše proto, že ačkoli pouze jeden fantastický studijní kurz pomáhá udělat si víkend plný zábavy, téměř cokoliv mnohem méně nebude kotvit golfový výlet. Pokud jde o ubytování, mým cílem jsou chaty nebo chatky, které mohou být součástí resortu s kompletní asistencí a náhradou za pokoje v resortu, nikoli luxusní nájemní domy v domácnostech připojených ke golfovým resortům.

golfové vybavení

Můžeme vám zaplatit za elektronickou rezervaci vaší golfové dovolené s aspirací pomocí partnera GolfStayAndPlays.com – protože naši zaměstnanci zahrnou 5 % z vašich výdajů na dohodu za každého golfistu, kterého si vy, exkurzní kapitán, přivedete na cestu.

Podívejte se na webovou stránku Arcadia Bluffs Lodging, kde můžete sestavit balíček a la carte pobyt a hrát. Chcete-li úžasnou kombinaci pobytu a golfu a potěšení z rodiny, zvažte Crystal Mountain a její dobře známou nekonečnou golfovou nabídku.

Další šok: Cameron Smith, dlouhý 181 střel, má tendenci se s titulem pořádně prosadit. Australan má mnohem větší šanci na výhru, než naznačují jeho šance, takže je cílem pro každého, kdo touží po velké výplatě.

Okamžitě poté, co byly dvě skupiny bez skóre v prvních 3 směnách, Altoona se vrhla do přímého vedení s rallye na 4 jízdy v The more info Spodní strana čtvrté, zaznamenala mnoho jízd, které by si přáli získat pouze v jednom framu.