Služby

Ubytování v Břeclavi


Výlety po České republice se v posledních letech staly velmi populárními a poslední dva roky restrikcí podpořily zájem tuzemských turistů poznávat krásy tuzemských destinací, ať už se chystají na dobrodružství v rámci klasické dovolené nebo prodlouženého víkendu. Jižní Morava v tomto ohledu poskytuje hned několik krásných míst, kam se podívat s přesahem na již dostupné Slovensko či Rakousko. Na Jižní Moravě je hned několik míst, které si můžete vybrat jako výchozí bod pro prozkoumávání krásného prostředí plného zajímavých destinací, mezi které patří Pohansko, Pálava či Lednicko-valtický areál. Hned na hranicích s Rakouskem i Slovenskem se nachází Břeclav nabízející celé spektrum možností na trávení dovolené či volného času. Ubytování v Břeclavi bývá kvalitní a pro turisty velmi dobře připravené.

ubytování Břeclav

Proč se vydat na dovolenou právě do Břeclavi

Řada lidí se na Jižní Moravu vydává za jedním nebo dvěma cíli, pravdou ovšem je, že region nabízí mnoho zajímavých míst, kam se podívat, včetně destinací na Slovensku a v Rakousku, které jsou ve velmi příznivé dojezdové vzdálenosti. Pokud se rádi koupete nebo řádíte ve vodě, můžete se vydat jak do Pasohlávek, tak do vyhlášených lázní Laa an der Thaya. Dáváte-li přednost památkám, pak můžete podniknout několik výletů přímo v Břeclavi, kde se nachází krásné kostely či zámek, v širším okolí pak několik zámečků a zajímavých staveb (Rendes-vous, Apollonův chrám) a zajímavých přírodních lokalit.

restaurace Břeclav

K Břeclavi přiléhá Lednicko-valtický areál a v blízkosti leží také archeoskanzen Pohansko. Rovinatý terén je ideální pro cykloturistiku (velmi hezký je výlet na soutok Moravy a Dyje, kde se také nachází hraniční bod všech tří států) a pro milovníky dobrého jídla a vína. Jižní Morava je výrobou vína známá a v okolí Břeclavi se nachází hned několik vinařství, městem navíc prochází hned několik vinařských stezek. Kromě vína v Břeclavi narazíte také na příjemná restaurační zařízení. Restaurace Břeclav mohou nabízet také ubytování, nebo se jedná o menší či větší zařízení s velmi rozmanitým sortimentem.