Služby

E-shop, nebo webové stránky?


Prezentovat se nebo podnikat na internetu můžete různými způsoby. Firmy si už dnes běžně pracují s vlastními firemními stránkami, které využívají k sebepropagaci a komunikaci s klienty. A jako houby po dešti roste také počet internetových obchodů. Proč tomu tak je? Vlastní e-shop je totiž jednou z možností, jak na internetu podnikat. Přitom jeho založení nemusí být ani příliš složité, když se ví, jak na to.

web developer

Jak na vlastní internetový obchod?

Chcete-li si podnikání s internetovým obchodem zatím jen zkusit a nedávat do toho příliš financí, pak máte možnost využít různé šablony k pronájmu. Měsíčně tak zaplatíte několik stovek korun a e-shop budete mít po pár kliknutí zprovozněný a můžete se pustit do prodeje. Na vyzkoušení je to dobré.

Ovšem jste-li náročnější a hned tak s něčím se nespokojíte, pak pro vás je vhodný e-shop na míru.Swebdesignerem projdete návrh, shodnete se na tom, co všechno by měl váš e-shopobsahovat, jaké by mělo být jeho uživatelské prostředí a vzhled. Protože sebude jednat o zakázkovou výrobu, získáte zcela originální e-shop, který meziostatními nezapadne a návštěvníky zaujme svou uživatelskou přívětivostí.

WWW stránky

Stejně jako e-shop na míru lze postavit i www stránky proprezentaci firmy, osobní blog nebo třeba on-line magazín. I zde existujíšablony, některé i zdarma, jež lze využít. Ale pro váš lepší pocit je jistělepší variantou si nechat udělat vlastní stránky na zakázku.

www stránky

Cena webových stránek se tak můžepohybovat od několika desítek korun pouze za pořízení domény až po několiktisíc, když si je necháte vytvořit podle svých představ na míru. Vzhledem ktomu, že internetové prostředí je vysoce konkurenční, pak je rozhodně lepšíinvestovat do něčeho, co vás od ostatních odliší.

Cena webových stránek se vám pak vrátí v jejich návštěvnosti a stím souvisejícím ziskem, který z toho budete mít.