Služby

Svatební web pro dokonalé naplánování svatby


Budete se brát a chtěli byste si ušetřit práci a čas s nutnými přípravami? I svatební přípravy mohou být příjemné a jednoduché. Naplánování všeho potřebného vám pomůže zjednodušit speciální svatební web, který slouží pro organizování svatby.

svatební organizace

Dokonalé naplánování od A – Z

Šetřete váš čas i nervy a naplánuje i váš velký den D od A – Z. Jednoduše si vytvořte během několika málo okamžiků svůj vlastní web, na kterém sdělíte svoje přání a představy. To vše naprosto zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. V základní verzi je vytvoření webové stránky s událostí zdarma. V prémiové verzi si pak můžete navíc připlatit služby jako je potvrzení účasti, přání, sdílení důležitých momentů a také možnost komunikace s hosty.

Vytvořte si seznam svatebních darů pro hosty

Svatební dary, které jak novomanželé dostanete už nemusí být faux-paux. Předejděte nedorozuměním a spoustě darů, pro které nebudete mí využití. Vytvořte si jednoduše online seznam svatebních darů, který budete sdílet mezi vaše hosty. Ty tak uvidí, které položky jsou momentálně volné a nemůže se tak stát to, že byste pak dostali něco vícekrát. Díky tomuto seznamu pak dostanete věci, které se vám opravdu hodí nebo finanční příspěvky na pořízení toho, co byste mohli v budoucnu potřebovat.

svatební web

Informování hostů prostřednictvím webových stránek

Informujte vaše hosty prostřednictvím webových stránek o důležitých informacích jako je čas a místo konání. Díky webovým stránkám můžete všechny informovat hromadně a ušetříte si tak spoustu času. Stačí jen rozeslat odkaz na vámi vytvořené svatební stránky a je to.

Sdílení těch nejlepších momentů

Není nad to si příjemně zavzpomínat na krásné chvilky. Po svatbě, až budete mít k dispozici fotografie a videa, můžete tyto krásné a nezapomenutelné momenty sdílet se všemi ostatními hosty. Všichni si tak můžete společně zavzpomínat na velký den.