Zboží

Pořádáte občas venkovní akce?


Většina akcí se odehrává venku v letních měsících
Je logické, že většina venkovních akcí se bude pořádat v teplém počasí, aby si všichni užili krásné počasí a nasáli vitamín D. Venkovní akce jsou vždycky lepší, protože mají nezaměnitelnou atmosféru, která je na hony vzdálená té ve vnitřních prostorech. Ať už máte hodně rodinných oslav nebo se skutečně zabýváte profesionálním plánováním hromadných soukromých i veřejných akcí, určitě přemýšlíte, jaký by měl být plán pro případ, že se počasí úplně nevydaří.

zahradní stan

Počasí si nevyberete
Ať už plánujete cokoliv, asi chcete aby vám na akci svítilo nejlépe celý den sluníčko. Jenže počasí je proměnlivé a může se změnit doslova z minuty na minutu. Zábava a veselí pod sluncem se může v mžiku proměnit v noční můru plnou vody a poničené výzdoby nebo dokonce i občerstvení. Vzhledem k současným cenám by asi bylo lepší, kdybyste měli plán, jak na nevyzpytatelné počasí vyzrát. Zachránit vás může nejen párty stan 3×3.

Ideální je mít připravený party stan 3×3, pod který se vejde stolek s občerstvením i nějaké to posezení. Najít u nás můžete i nůžkový altán 3×3, který nejen že všechno ukryje, ale navíc i velmi dobře vypadá. Na špatné počasí můžete vyzrát právě díky stanům.

nůžkové stany

Mnoho lidí má nějaké přístřeší i na svých zahradách, kde v létě pořádají například gril party. I pro takové chvíle je dobré mít připravený například zahradní stan 3×3, kam před hmyzem schováte všechno skvělé jídlo a pití. A pokud potřebujete nějaký hezký kousek, tak skvěle bude vypadat osvětlený nůžkový stan 3×3. všechny stany mají rolovací vchod, který lze podle potřeby zatáhnout. Každý stan je připravený s kompletním balení pro montáž. A to není všechno – najdete u nás i posezení, podlahy a opravdu velké stany pro velký počet lidí. Najděte u nás stan, který vás bude doprovázet u všech oslav a akcí a to nejen těch soukromých. stany se skvěle hodí například pro prezentaci zboží.