Zboží

Základní vybavení sociálního zázemí


plechové žluté skříňy, zámky

Zaměstnanci, kteří se musí v zaměstnání převlékat do pracovního oděvu, musí mít pro své osobní věci vlastní místo pro jejich bezpečné uložení. Většinou se jedná o provozy, kde je velká pravděpodobnost ušpinění civilního oděvu a taky tam, kde je předepsaný určitý pracovní dres, který reprezentuje danou společnost. Převlečením do pracovního oděvu se ale nebráníme jen ušpinění svého civilního. Především se zaměstnanci převlékají do pracovního oděvu kvůli bezpečnosti práce. Na provozech, kde se pracuje u strojů nebo s různými nebezpečnými látkami, je pracovní oděv předepsaný směrnicí a její porušení může stát zaměstnance nemilou pokutu nebo dokonce výpověď. K uložení civilního oděvu a ostatních osobních věcí je vhodná plechová šatní skříň, kde si každý zaměstnanec může své svršky bezpečně odložit.

Každý musí mít svůj odkládací prostor

Každý zaměstnance musí mít vyhrazen svůj osobní prostor pro ukládání svého civilního oděvu. Většinou se jedná o prostor, který je rozdělen podle pohlaví a každý má přidělenu jednu nebo dvě skříňky, které jsou určeny jen pro jednu osobu. V žádném případě by se nemělo stát, že bude jeden úložný prostor používán vícero zaměstnanci. Týká se to hlavně takových provozů, kde se pracuje na více směn. Odkládací prostor by měl být nejen bezpečný, ale i hygienický. Asi by se nikomu nelíbilo, kdyby se měl po ranní šichtě převlékat do civilního oděvu, který páchne zatuchlinou. Naštěstí jsou šatní plechové skříňky vybaveny průduchy, které umožňují cirkulaci vzduchu a nemůže tak dojít k nepříjemnému zatuchlému zápachu vašeho civilního oděvu.

Najdou využití jak na pracovišti, tak doma

Kovové šatní skříňky najdou využití všude tam, kde je zapotřebí se převléknout. Ať už se jedná o těžký provoz nebo domácí dílnu, jejich uplatnění je všestranné. Vyrábí se z kvalitního plechu a můžete si dokonce vybrat z několika barevných variant.

tmavá místnost, skleněné dveře


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup