Zboží

Svatební oznámení


Budete se brát? Nezapomeňte to dát najevo vašim nejbližším, rodinám, přátelům a známý. Zkrátka těm, u kterých stojíte o to, aby o plánovaně svatbě věděli. Co se týká oznámení svatby, stále převládá klasika, kterou je svatební oznámení. To je skvělou volbou k tomu, jak dát vaší rodině, přátelům a známým najevo, že se budete brát. Svatební oznámení je nejčastěji jedním z prvních kroků ve svatebních přípravách. Poté, co budete vědět, kdy a kde se bude svatební obřad konat, nic již nebrání tomu, začít vybírat a objednat svatební oznámení.

oznámení svatební

Nabídka svatební kolekce plná moderních a originálních návrhů

Prohlédněte si nabídku svatební kolekce a vyberte si takové svatební oznámení, která vás jako pár vystihuje. Základem je termín a místo konání obřadu. Dále si k této informaci můžete zvolit nějaké oblíbené motto nebo krátkou báseň, ozdobné motivy a další. Je libo decentnější vzhled nebo se chcete více odvázat? Vyberte si z široké nabídky moderních a originálních návrhů svatebních oznámení a dejte vašemu okolí najevo to, že se budete brát.

Kvalitní zpracování je samozřejmostí

U svatebního oznámení z naší nabídky se můžete spolehnout nejen na originální a moderní design, ale také na kvalitní zpracování. Takové svatební oznámení totiž musí zaujmout na první pohled. Vsaďte proto na nápaditý design, který vás nadchne a který bude splňovat vaše požadavky.

svatební oznámení

Moderní a rychlý způsob informování o svatbě

Pokud nepreferujete papírovou podobu svatebního oznámení, můžete ostatní o chystané svatbě informovat moderním způsobem. Řešením je elektronické svatební oznámení. Je také skvělou volbou v případě svatby naplánované narychlo na poslední chvíli nebo když vám tištěná svatební oznámení nevystačila. I elektronické oznámení o svatbě může být ve vámi zvolené podobě a takovém vzhledu, který se vám bude zamlouvat.