Služby

Zajímá vás výsledná cena?

Potřebujete se zorientovat v různých financích? Týká se to stavby a vy například nevíte, kolik si máte půjčit? Potřebujete různé odhady cen? Nechcete se tím měsíce zabývat a potřebujete odhad rychle? Pak se obraťte na zkušené hráče v tomto poli .
Položkový rozpočet se může týkat různých věcí. Můžete požadovat položkový rozpočet kvůli hypotéce, nebo pokud stavíte dům svépomocí. Oceníme a navrhneme veškerou práci, montáže i díly stavby. Děláme všechno individuálně, takže se můžeme přizpůsobit vašim možnostem. Obecně se do tohoto tématu zahrnují položky:

obchod

– Stavební práce
– Řemeslnické práce
– Montážní práce

· Rozpočet je vlastně takové vyčíslení jednotlivých položek z těchto okruhů. Vždy je to doplněné jednotkovými cenami za měrnou jednotku těchto prací a dodávek. Vyjádřena je také konečná suma a celková položka za danou odvedenou práci. Rekapituluje se stavební oddíl. Ty specifikují jednotlivé druhy prací. Souhrnné ceny díla samozřejmě také v této kalkulaci najdete.

· Položkový rozpočet stavebních prací představuje celkový rozpočet na vaši stavbu. Jsou v ní zahrnuté veškeré práce a jde o výsledný produkt. Nastuduje se projektová dokumentace, nebo se udělá vlastní zaměření objektu. Dále se zpracuje výkaz výměr. Doplní se položkové vyjádření jednotlivých stavebních, řemeslnických a montážních prací. Zvlášť jsou všechny jednotkové ceny. K tomu vždy vypočítáváme individuální kalkulaci.

návrhy

· K čemu tedy vlastně slouží položkový rozpočet? – Můžete jej použít jako podklad k hypotéce, nebo zkrátka jako odhadní cenu stavby. Může to být zpracováno jenom pro vaše soukromé účely, ale také pro jakékoli instituce. Zejména při výběrových řízeních je to zapotřebí.

Formát, v jakém obdržíte podobný rozpočet?

Samozřejmostí je dodání ve vytisknuté formě na papíru. Také jej obdržíte v elektronické podobě na CD nebo jej lze poslat e-mailem. Tento systém vždy záleží na předchozí domluvě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup